Son yenilənmə tarixi: 25.06.2019-cu il saat 11:17

01.07.2019 02.07.2019 03.07.2019 04.07.2019 Seçilməyənlər
Sıra sayı Soyad, Ad və Ata adı Seçdiyi İxtisas Status Qeyd Müsahibə tarixi Müsahibə saatı
952 Ramazanov Kamran Elbrus Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 10:00
953 Xanmirzəyev Soybalı Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 10:00
954 Mütəllimov Heydər İbrahim Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
955 Ağarzayev Rəşid Rövşən Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
956 Səfərov Qələmşah Səfər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 10:00
957 Kərimov Vüsal Səxavət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
958 Quluzadə Natiq Məmmədiyar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
959 Qasımlı Heybət Abdulhəşim Aparatçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 10:00
960 Qurbanova Nurlana Canpolad Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 10:00
961 Babalı Yusif Şəfa Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 10:00
962 Qasımova Həcər Əsəd Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 10:00
963 Vəliyev Elməddin İdris Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 10:00
964 Seyidov Ceyhun Bəhlul Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 10:00
965 Ismayilov Fariz Asif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
966 Kərimov Süleyman Sair Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Baxılır   04.07.2019 10:00
967 Məmmədkərimov Loğman Əlyar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
968 Məmmədov Mayıl Eyyub Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
969 Əsgərov Sənan Telman Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   04.07.2019 10:00
970 Zahirov Fuad Nurəhməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
971 Haciyeva Fatma Ferhad Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 10:00
972 Quliyeva Şəkər Xudaverdi Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   04.07.2019 10:00
973 Əsədov Elgün Telman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
974 Hacıxanova İlahə Cavad Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 10:00
975 Bayramov Taleh Valeh Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
976 Kərimov Qulam Nizami Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
977 Nurmətov Zaman Əmirxan Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
978 Qəniyev Həmid Daşqın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 10:00
979 Ağalarova Ülkər Elşad Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 10:00
980 Nurmətov Rəhimxan Əmirxan Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
981 Əliyev Mehdi Qəhrəman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
982 Şıxıyev Yasəf Məhəddin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 10:00
983 ismayılov Gündüz Bayram Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
984 Əsgərov Cahandar İftixar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 10:00
985 Dadaşova Firəngiz Feyruz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 10:00
986 Zeynalov Penah Abdul Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
987 Məmmədov Elşən Elxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 10:00
988 Mahmudov Əfqan Şəfi Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
989 Həsənov Vüqar imaməddin Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   04.07.2019 10:00
990 Soltanzadə Qiyas Taleh Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 10:00
991 Quliyev Rauf İlşad Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 10:00
992 Musazadə Şakir Əli Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 10:00
993 Quliyev Oruc Rəhim Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
994 Ələkbərov Xalid Oruc Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
995 Kərim Tamara Məzahir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 10:00
996 Ağasiyev Elşən Ağalar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
997 Nağıyev Sahil Babək Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 10:00
998 Şəmilli Fuad Nəbi Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
999 Məmmədli Nizami Rza Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
1000 Şərəfova Xatirə Əlifran Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 10:00
1001 Abbasov Rəşid Rəsul Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 10:00
1002 İbrahimov Anar Rafael Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
1003 Rüstəmov Samir Namaz Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 10:00
1004 Məhərrəmova Günel Habil Kimyəvi analiz laborantı Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 10:00
1005 Abdullayeva Lale Ziyəddin Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 11:00
1006 Bəylərov Arzum Şirzad Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1007 Hacıyev Elnur Nizami Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1008 Xəlilov Umudalı Xəqani Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1009 Vəliyev Ağa Əliağa Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1010 Hüseynli Əbutalib Namus Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1011 Nəcəfli Toğrul Məcnun Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1012 Musayeva Təranə Huseyin Süzücü-tökücü Seçildi   04.07.2019 11:00
1013 Bayramov İlkin Bəkir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1014 Ağayev Kamil Rafik Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 11:00
1015 Əskərli Sadiq Nurəddin Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 11:00
1016 Nağızadə Araz Hikmət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1017 Babazadə Aynur Tərlan Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 11:00
1018 Kərimov Orxan Aydəmir Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1019 Quliyev Kamran Vidadi Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   04.07.2019 11:00
1020 Baxışov Seymur Zahir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 11:00
1021 Əliyev Zamiq Elşad Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   04.07.2019 11:00
1022 Süleymanov Bekteş Elxan Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   04.07.2019 11:00
1023 Xəlilov Məftun Rahib Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 11:00
1024 Bayramov Zaid Valeh Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 11:00
1025 Ədilov Gülbaba Sərdar Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1026 Şiraliyev Ziya Aqil Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1027 Həsənov Əfqan Oktay Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1028 Həşimov Balaxan İlqar Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   04.07.2019 11:00
1029 Rəhimov Elvin Əlizadə Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1030 Möhübov Səlim Vahid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1031 Xəlilov Xəyyam Həmid Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1032 Rüstəmov Məhəmməd Altay Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1033 Nağıyev İlyas Arif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 11:00
1034 Miriyeva Nərmin Məhəmməd Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 11:00
1035 Şahbazov Akşin Vilayət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1036 Miriyev Mirələm Məhəmməd Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1037 Həsənzadə Həsən Cənnət Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   04.07.2019 11:00
1038 Novruzov İlkin Asif Takelajçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 11:00
1039 Qənbərov Kamran Səxavət Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   04.07.2019 11:00
1040 Haşımova Günel Mürsəl Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 11:00
1041 Civişov Nicad İlham Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 11:00
1042 Heybətov Təvəkkül Qadir Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 11:00
1043 İslamov Abdurahman Elman Takelajçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 11:00
1044 Quliyev Pərviz Bədəl Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1045 Məhərrəmov Nicat Teymur Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1046 Canatov Əlibala Mehdi Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1047 Qasimova Səma İzzət Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi   04.07.2019 11:00
1048 Davidov Faiq Fərman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1049 Muradov Əli Şəmşir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 11:00
1050 Əzizov Simran Davud Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır   04.07.2019 11:00
1051 Rəhimov Misir Rəfail Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1052 İskəndərov Mübariz İzzət Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1053 Cabbarov Rüstəm Vahid Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1054 Maliyeva Nəzrin Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 11:00
1055 Rəhimov Samir Malik Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 11:00
1056 Surxayev Kamran Şahlar Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi   04.07.2019 11:00
1057 Ayvazov Məhəmməd Nizaməddin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 11:00
1058 Məhərrəmov Seymur Səyyad Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1059 Paşayev Camil Vəlican Masallı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 12:00
1060 Tağıyev Elvin Eldar Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 12:00
1061 Abdullayev Cavid Yaşar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1062 Əliyev Elnur Arif Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   04.07.2019 12:00
1063 Allahverdiyeva İlahə Hətəmxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 12:00
1064 Cəfərov Məhəmməd Rasim Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1065 Bəxtiyarlı İxtiyar Ehtibar Oğuz rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 12:00
1066 Salmanov Orxan Zakir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1067 Qasımzadə Mirədalat Mirəhməd Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 12:00
1068 Şirinova Nərmin Hilal Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 12:00
1069 Əliyev Sahil Gülağa Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1070 Əhədov Mirəhəd Mahir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1071 Bayramov Mehti Tahir Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 12:00
1072 Məmmədov Rüfət Əliseyn Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1073 Şəbiyev Rövşən Mövsüm Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 12:00
1074 Yunsurov Səbuhi Bilal Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 12:00
1075 Yusubov Yusif Manaf Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 12:00
1076 Məmmədrzayev Ayaz Rəşid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1077 Məhərrəmov Nurlan Nurəddin Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1078 Hüseynov Fuad Dilqəm Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1079 Sadıxov Vadim Faik Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1080 Vəliyev Bəhram Güloğlan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 12:00
1081 Rzayev Rəşad Mayis Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 12:00
1082 Əliyev Tural Şahlar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 12:00
1083 Aqapov Denis Viktoroviç Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1084 Hüseynov Elvin Zaman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1085 Quliyev Tural Xanverdi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1086 Nəcəfli Rəhman Şahin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 12:00
1087 Süleymanova Zeynəb Elxan Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 12:00
1088 İsrafilov Asim Altay Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1089 Əzizov Toğrul Şahid Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1090 Gəraylı Amil Ağabala Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1091 Zeynallı Fikrət Aydın Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 12:00
1092 Hüseynova Çinarə Əliheydər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 12:00
1093 Şükürov Nurlan Xalıq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1094 Əhmədov Namiq Nadir Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1095 Rizaxanov Raid Nəsrət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1096 Sultanlı Fidan İlham Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 12:00
1097 Əliyev Fərid Fərhad Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 12:00
1098 Məmmədova Nərgiz Elşad Kimyəvi analiz laborantı Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 12:00
1099 Zahidli Muhamməd İbadət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 12:00
1100 Cəfərov Rafail Rafət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 12:00
1101 Məmmədzadə Nurlanə Vidadi Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 12:00
1102 Hacıyev Elşən Paşa Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 12:00
1103 Xanmirzəyev Pərviz Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 12:00
1104 Rüstəmov Cəlil Cavid Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 12:00
1105 Cəlilov Elşen Vidadi Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1106 Balamətov Rəşid Pirmet Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1107 Ayazov Bulud Cahangir Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1108 Mustafayev Mustafa Namik Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1109 Məlikov Ceyhun Adil Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 12:00
1110 Vəliyeva Xatirə Yəhya Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 12:00
1111 Aslanov Yaşar İslam Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1112 Ələkbərov Neman Namid Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1113 Heybətov Behbud Rabil Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1114 Babayev Səyyaf Həsrət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1115 Məmmədov Vüsal Habil Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1116 Musayev Aslan Nizami Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1117 Məmmədov İlkin Sədrəddin Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 14:00
1118 Zamanov Rabil Ibrahim Masallı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 14:00
1119 Əliyev Cavad İbrahim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1120 Məlikov Şamil Hikmət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 14:00
1121 Əhmədov Elsevər Sakit Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1122 Əbulhəsənov Pərviz Söhbət Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1123 imamquliyev ilham islam Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1124 Həmidov Fuad Şahvələd Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1125 Cəfərli Zəfər Ədalət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1126 Soltanov Şıxı Soltanəhməd Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1127 Abdullayev Tağı Elşad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1128 Fətullayev Ünal Zəfər Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1129 Əzizov Vüsət İdris Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1130 Mirzəyev Sədulla Rövşən Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1131 Xurşudov Rövşən Şükür Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1132 Əzizov Fərhad Bəxtiyar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1133 Əhmədov Vüqar Bayram Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1134 Salamov Fərid Cahangir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1135 Misirxanov Samir Mahir Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   04.07.2019 14:00
1136 Bəndalıyev Bəhmən Mahir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1137 Dadaşova Fəridə Baladadaş Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1138 Rzazadə Elton Sədaqət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 14:00
1139 Məmmədov Serxan İlqar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 14:00
1140 Dadaşova Fərizə Baladadaş Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1141 Zərbəliyeva Jalə Əmrah Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 14:00
1142 Balakişiyev Elgün Vahid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1143 Cavadlı Elgün İsgəndər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1144 İbrahimov Toğrul Surxay Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1145 İbrahimov Kamandar Xozeyin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1146 Rəsulov Vüqar Yaşar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 14:00
1147 Mustafayev Asim Rasim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1148 Əsədullayev Davud Kamil Süzücü-tökücü Seçildi   04.07.2019 14:00
1149 Mirzəyev Kamil Ilham Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1150 Mirzəyev İsmayıl Nail Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1151 Qədirov Sakit Seymur Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1152 Əliyev Kənan Rauf Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1153 Əsgərzadə Tural Eyvaz Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1154 Novruzlu Rahid Abasət Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1155 Əsədov Ehtibar Əskər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1156 İsayev Kamran Hafis Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1157 Quliyev Fehruz İlşad Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1158 İsayev Cavid Əzizxan Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1159 Alıquliyev Məhərrəm Veysəl Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1160 Dəmir-zadə Əbdüləli İlqar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1161 Yusifli Ramazan Razi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1162 Qasimov İsmayil Nahid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 14:00
1163 Məmmədov Məmməd Nadir Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 14:00
1164 Novruzov Sərdar Sərvər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1165 Ismayilov Ruslan Ilham Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1166 Məmmədov Əliəkbər Məhəmməd Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1167 Sadıqova Günay Eldar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 15:00
1168 Əliməmmədli Elvin Nemət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1169 Aydəmirov Rasim Caməddin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1170 Nəsibli Ənvər Alməhəmməd Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 15:00
1171 Şəmilli Məhəmməd Teymur Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 15:00
1172 Əsədli Əbülfəz Əli Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1173 Məmmədov Fərid Məcid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 15:00
1174 Həsənov Nicat Həsənağa Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1175 Babayev Elvin Abasəli Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1176 Əsədullayev Ziya Ədalət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 15:00
1177 Soltanov Məmmədrza Xəqani Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1178 Məmmədli Məryəm Bəhman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 15:00
1179 Ağabalayev Aydın İbrahim Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1180 Qədirli İmanverdi Yalçın Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1181 Novruzov Elmin Elçin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1182 Əhmədov Natiq Zahir Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1183 Xalikov Seyfulla Vaqif Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 15:00
1184 Abdullayev Mübariz Fikrət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1185 Nurəddinov Zaur Fizuli Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1186 Usubov Oqtay Əli Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1187 Poladov Süleyman Bəhmən Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1188 Bayramov Bəxtiyar Etibar Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1189 Ismayilov Ismayil Elnur Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1190 Cəfərzadə Səttar Arif Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1191 Yusifzadə Emin Hikmət Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 15:00
1192 Şirinova Esmira İlqar Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 15:00
1193 Novruzov Nəcəf Cəbrayıl Süzücü-tökücü Seçildi   04.07.2019 15:00
1194 Allahverdiyeva Nuriyyə Hafiz Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi   04.07.2019 15:00
1195 Şəmiyəv Rahim Rasim Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1196 Fərizyev Cavid Eynulla Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1197 Əsədov Elçin Əzim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1198 Beybutov Firudin Zərbəli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1199 Iskəndərov Natiq Şaiq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1200 Əhmədov Ruslan Rafiq Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1201 Süleymanov Murad Qazı Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1202 Hüseynov Bəybala Vyaceslav Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1203 Mirzəağazadə Mirzəağa Əlihəsən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 15:00
1204 Bayraməliyev Nurlan Elşən Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1205 Məmmədov Səyyar Əlvan Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1206 Şıxıyev Turan Fəxri Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 15:00
1207 Murtuzayev Telman Rəhim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 15:00
1208 Məmmədov İsrafil Şamil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1209 Ağamalıyev Dadaş Tofik Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1210 İbrahimov Nəcəf Ərzuman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1211 Hüseynov Emin Məhəmməd Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 15:00
1212 Mənefov Ədalət Zahid Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1213 Cavadzadə Sahib Ağababa Şamaxı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 15:00
1214 Novruzov Əmrah Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 15:00
1215 Piroğlanov Nail Azad Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1216 Məhəmmədov Səməd Maksimoviç Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 15:00
1217 Ləzgiyev İslam Razim Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Baxılır   04.07.2019 16:00
1218 Nəbiyev Emil Maratoviç Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1219 Sevindikov Babək Elsevər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1220 Əmənov Murad Bilman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1221 Abdullayev Seymur Ziyadxan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1222 Rəhimli Əmrah Səfər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1223 Məhəmmədov Ceyhun Həsən Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 16:00
1224 Qəribov Nicat Familovic Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1225 Rəhimli Amin Səfər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 16:00
1226 Hacağayev Ötkəm Rəşid Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1227 Yusifzadə İntiqam Mehman Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1228 Əlibalıyev Elnur Natiq Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1229 Süleymanlı Süleyman Füzuli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1230 Osmanov Şöhrət Ramiz Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1231 Cəbrayıllı Samir Cəbrayıl Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1232 Nəcəfov Orxan Əkrəm Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1233 Əskərzadə Mehman Mürşüd Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1234 Fərhadov Fərhad Feruz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1235 Qəniyeva Günel Abdulla Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1236 Qəhrəmanlı Ramin Məhəmməd Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1237 Əskərzadə Zümrüd Mürşüd Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 16:00
1238 Məlikov Nurlan Polat Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1239 Əsgərov Ruslan Bahadur Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1240 Şirinov Orxan Akif Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1241 Novruzov Natiq Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1242 Nəsirov Elcan Babaca Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1243 Cəfərov Maşallah Sahib Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1244 Quliyev Məhərrəm Ali Ağcabədi rayonu üzrə Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 16:00
1245 Qasımov Şəmsi Nəvai Ağcabədi rayonu üzrə Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 04.07.2019 16:00
1246 Fərzəliyev Yusif Elmar Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1247 Əliheydərzadə Şamxal Abbas Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1248 Süleymanov Xanlar Mürşüd Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   04.07.2019 16:00
1249 Güləlizadə Kəbirə Rəhim Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   04.07.2019 16:00
1250 Qafarov Qaçay Alşan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1251 İsmayılov İsmayıl Elnur Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1252 Əzizov Adı Rəsul Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1253 Novruzov Cavid Əvəz Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   04.07.2019 16:00
1254 Əliyev Rahib Murad Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1255 Bünyadov Elməddin Mübariz Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1256 Əmirxanlı Ayxan Eynulla Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1257 Nuriyev Elməddin Ələddin Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1258 Həsənov İsmayıl Asif Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1259 Tağıyev Camal Cabar Süzücü-tökücü Seçildi   04.07.2019 16:00
1260 hüseynov adəm elxan Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1261 Rəhmanov Rəhman Ağamirzə Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1262 Ramazanov Rövşən Şərafədin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1263 Heydərov Ələkbər Məmmədrza Qablaşdırma üzrə operator Baxılır   04.07.2019 16:00
1264 Zeynalov Yavər Əli Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   04.07.2019 16:00
1265 Bünyadov Ruslan Qalib Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1266 Zəkiyev Zəki Abimuslum Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00
1267 Verdiyev Tanrıverdi Rafiq Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   04.07.2019 16:00
1268 Əsgərli Allahverdi Əfsər Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   04.07.2019 16:00
1269 Niftiyev Toğrul Elşən Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   04.07.2019 16:00