Son yenilənmə tarixi: 25.06.2019-cu il saat 11:17

01.07.2019 02.07.2019 03.07.2019 04.07.2019 Seçilməyənlər
Sıra sayı Soyad, Ad və Ata adı Seçdiyi İxtisas Status Qeyd Müsahibə tarixi Müsahibə saatı
635 Mövlamov Şəmsi Hikmət Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
636 Niftəliyev Qabil Bəkir Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
637 Mehtiyev Əfqan Mehman Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 10:00
638 Əliyev Orxan Əvəz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 10:00
639 Manafov Asif Beybud Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 10:00
640 Ağayev Elçin Elnur Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
641 Abdullayev Orxan Buludxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   03.07.2019 10:00
642 Zülfüqarov Rafət Hidayət Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 10:00
643 Məlikov Mirağa Əlibaba Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
644 Məmmədov Vüsal Mafər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 10:00
645 Cəfərova Aysel Cəfər Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 10:00
646 İbrahimov Vüsal Fərman Süzücü-tökücü Seçildi   03.07.2019 10:00
647 Ismayilov Nəriman Ehtibar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
648 Abasov Ceyhun Ramiz Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   03.07.2019 10:00
649 İdrisov Arif Adil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 10:00
650 Hüseynzadə Sirac Vilayət Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
651 Süleymanlı Mansur Elman Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
652 Mirzəyev Samir Mirzə Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
653 Xammədov Əli Afət Biləsuvar rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 10:00
654 Səmədov Şükran Elşad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 10:00
655 Cəfərov Heydər İlqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 10:00
656 Əzizov Mübariz Robert Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
657 Kərimov Əvəz Mirağa Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
658 Əliyev Elvin Feyruz Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
659 Məmmədov Atabəy Maarif Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
660 Abdulov Rəhim Xanlar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
661 Şahsuvarov Uğur Eldəniz Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 10:00
662 Quliyev Vasif Rasim Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
663 Şirinov Rauf Mətləb Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
664 Bəbirov Vüsal Zahid Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
665 Hümbətov Sabit Aqil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 10:00
666 Hüseynov Ülvi Paşa Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
667 Əliyev Oruc Musa Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
668 Həmzəyev Nemət Qahir Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
669 Abdullayev Mehrac Oktay Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
670 Bəhrəmzadə Fərid Vüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 10:00
671 Dadaşev Samir Tofiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
672 Xəlilov Orxan Şamil Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   03.07.2019 10:00
673 Quliyev Cəmil Rafiq Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
674 Zeynalov Zahid Rasim Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
675 Məmmədov Ruzigar Nazim Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
676 Rüstəmli Elməddin Vahid Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
677 Hüseynova Günel Ağalar Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 10:00
678 Mustafayev Cəsarət Eldar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
679 Ismayilov Elvin Şahin Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Baxılır Qeydiyyat ünvanı dəqiqləşdirilməlidir. 03.07.2019 10:00
680 Aydınlı Hüseyn Ziyaddin Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
681 Hacaliyev Fəqan Məzahir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 10:00
682 Baxşıyev Əlbaxış Nursoltan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
683 İmanlı Zamin Bəhmən Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
684 Müslümov Nofel Qəzənfər Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
685 Babayev Renat Fuad Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 10:00
686 İsmayılov Alim İlman Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 10:00
687 Osmanov Zaman Altay Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 10:00
688 Məmmədov Nicat Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 11:00
689 Aslanov Siyavuş Arzu Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
690 Ələkbərli Bəhruz Rəşid Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   03.07.2019 11:00
691 Səlimov Yafəz Kərim Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   03.07.2019 11:00
692 Qurbanov Xəyyam Qüdrət Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
693 Xalisli Ümüdvar Habil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 11:00
694 Abdullayev Abdulla Sənan Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
695 Abdullayev Rəsul Sənan Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
696 Məmmədli Nurlan Sakit Biləsuvar rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 11:00
697 Məmmədov Maşallah Nuru Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 11:00
698 Musayıbova Fəridə Xankərəm Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 11:00
699 Əlisultanov Bədəl Yunus Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
700 Azadoğlu Məhəmməd Azad Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
701 Dabaxov Sənan Məhəmməd Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 11:00
702 Azayev Nurlan Elman Takelajçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 11:00
703 Nadirov İbrət Hafiz Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   03.07.2019 11:00
704 Hüseynov Xəzər Nəsrəddin Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 11:00
705 Qarayev Vüsal Əyyam Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
706 Xanputayev Həsən Hacı Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 11:00
707 Qədimov Əkbər Cavanşir Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi   03.07.2019 11:00
708 Hacıyev Bəxtiyar Kərim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
709 Rəhimli Orxan Elşən Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
710 Abdullayev Elşen Rövşən Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
711 Tahirzadə Asif Amil Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 11:00
712 Paşayev Asim Rasim Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   03.07.2019 11:00
713 Niftəliyev Elvin Sərvər Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
714 Baxşəliyev Cəmil Vəki Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
715 Əkbərov Vüsal Arif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 11:00
716 Şakirov Samid Seyid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
717 Qaibov İsmət Ramiz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 11:00
718 Yaqubov Əli Əbülfəz Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
719 Cabbarlı Murad İlham Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
720 Həsənov Fərhad Yaşar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
721 Qədirli Fərrux Əhliman Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
722 Əzizov Oruc İdris Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
723 Zeynalov Elvin Cəlal Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 11:00
724 Ibadov Kənan Sadiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır   03.07.2019 11:00
725 Məhərrəmov Ceyhun Ağamirzə Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 11:00
726 Mirzəyev Məhəmməd Mirzəcan Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 11:00
727 İbrahimov Çingiz Xaliq Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
728 Zərbəli Həsən Vüqar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   03.07.2019 11:00
729 Quluyev Nurlan Fəsli Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
730 Babayev Amin Cəmil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
731 Şahgəldiyev Mərifət Vidadi Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
732 Aslanlı Bəhruz Namiq Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
733 Abdullayeva Əfsanə Eldar Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   03.07.2019 11:00
734 Cəfərov Əliş Feyzulla Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
735 Muxtarov Seyfulla Eynulla Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
736 Həsənov Umud Xanlar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
737 Quliyev Yusif Həbib Şamaxı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 11:00
738 Qocalızadə Elməddin Aydın Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
739 Süleymanov Coşqun Babagözəl Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 11:00
740 Əliyeva Böyükbacı Ravil Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 11:00
741 Qoçalızadə Elvin Aydın Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
742 Qarayev Rüfət Allahverən Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
743 İskəndərov Famil İskəndər Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   03.07.2019 12:00
744 Ismayilov Orxan Telman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 12:00
745 Xəlilov Rəhman Fərasət Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
746 Məmmədrzayev Müzamir Ramiz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 12:00
747 Novruzov Şahin İbrahim Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   03.07.2019 12:00
748 Musayev Telman Teymur Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   03.07.2019 12:00
749 Həsənov Nicat Vüqar Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
750 Əliyeva Ayşən Səməndər Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 12:00
751 Vəliyev Vasif Həbib Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   03.07.2019 12:00
752 Abdullayev Mehrac Mehman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
753 İsmayılov Cabir Cavid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
754 Talibov Orxan Oktar Şəki rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 12:00
755 Heybətov Elxan Gülyar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 12:00
756 Məmmədov Vahid Vidadi Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
757 Zərbəliyev Şirinbala Laçın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 12:00
758 Əmirxanov Ülfət Natiq Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 12:00
759 Cəlilov Mərahim Teyyub Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 12:00
760 Kərimov İsmət Maqsud Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
761 Qayınbəyov Rasim Əlibəy Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
762 Qayınbəyov Bikər Əlibəy Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
763 Yusifli Qara Elçin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
764 Qocalı Həcər Müşviq Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 12:00
765 Ağacanov Tahir Mirzəcan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
766 İsmayılova Səkinə Azər Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 12:00
767 Mirzəli Pərviz Əyyub Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
768 Şabanov Ceyhun Cümşüd Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 12:00
769 Əliyev Həbib Xanoğlan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
770 Fərziyev Nayib Yusif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
771 Mərfədov Nicat Ətraf Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
772 Şahverdizadə Aytən Elşən Biləsuvar rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 12:00
773 Zeynallı Mirzə Hikmət Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
774 Hüseynov Elçin Məhəmməd Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
775 Zeynalov Allahverdi Məhəbbət Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 12:00
776 Mustafazadə Buludxan Əflatun Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
777 Hüseynov Pərvin Əhməd Süzücü-tökücü Seçildi   03.07.2019 12:00
778 Məmmədov Tamerlan Əhliman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 12:00
779 Hüseynzadə İslam Ədil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
780 Adgözəlov Əjdər Aslan Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
781 Əhmədov Murad Osman Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
782 Musayev Məhərrəm Malyatdin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 12:00
783 Hümbətov Azad Şahin Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
784 Babazadə Əlitalıb Fərhad Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
785 Həsənov Mahir Şaban Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 12:00
786 Qaçayev Cavidan Elxan Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
787 Hüseynov Təbriz Xanbala Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
788 Alhüseynli Tuqay Fəxrəddin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 12:00
789 Cəlalov Aqşin İxtiyar Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
790 Həsənli Xudabaxış Eldar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
791 Quliyev Həbib Fəxrəddin Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   03.07.2019 12:00
792 Şeydayev Rəşad Şərafəddin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 12:00
793 Sadıqov İbrahim Hacıbaba Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 12:00
794 Fərzullazadə Elməddin Niyaməddin Takelajçı (Yalnız kişilər) Baxılır   03.07.2019 14:00
795 Bilalova Nərmin İgidağa Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 14:00
796 Musazade Əli Yaşar Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
797 Salmanlı Nurlan Mehman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
798 Əsədli Niyazi Rövşən İsmayıllı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 14:00
799 Məmmədov Tərlan Azər Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
800 Həsənli Sahil Yaşar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
801 Süleymanov İsmayıl Sübhan Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
802 Mehdiyev Romik Əliməmməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
803 Zülfüqarov Nicat Rahib Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
804 Səfərəli Məhərrəm Süleyman İsmayıllı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 14:00
805 Mansurov Kamran Asəf Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
806 Albaşirov Sahib Naib Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
807 Kərimov Əmrah Əvəz Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 14:00
808 Məhərrəmov Səməndər Tehran Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
809 Niftəliyev Sadiq Mayis Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
810 Eyvazov Elməddin Nəsib Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
811 Salahov Vüqar Şeyda Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 14:00
812 İbrahimova Esmira Davud Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 14:00
813 Qarayeva Nuranə Məlik Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 14:00
814 Zaqirbekov Samir Rauf Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   03.07.2019 14:00
815 İbrahimov Asiman Fikrət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
816 Talıbov Elvin Adil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
817 Xankişiyev Elnur Əbülfət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 14:00
818 Qurbanov Heybət Əbülfət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
819 Ağakişiyev Murad Sadıq Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
820 Bədəlov Nurlan Etibar Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
821 Əliyev Rüfət Rafiq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
822 Əliyev Orxan Nəriman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
823 Şıxbabayev Fərid Firdovsi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 14:00
824 Allahyarlı Seyran Ziyafət Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 14:00
825 Xankişiyev Mətləb İsmi Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   03.07.2019 14:00
826 Bayramov Orxan Rafiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
827 Paşazadə Azad Tofiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
828 Zərbəliyev Cavid Bəhram Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
829 Cavadzadə Orxan Firudin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
830 Məmmədzadə Osman Əhliman Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
831 Aslanov İlqar Nağdı Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 14:00
832 Tapdiqov Turan Intiqam Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
833 Məmmədov İlkin Akif Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 14:00
834 Mürsəlov Vüqar Əşrəf Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
835 Rəhimli Vüsal Yasir Ağcabədi rayonu üzrə Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 14:00
836 Ələkbərov Nəsib Azər Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 14:00
837 Məcidov Vüqar İlqar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
838 Şahverdizadə Aydan Elşən Masallı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 14:00
839 Babayev Misirxan Namizəd Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
840 Yusifov Cavid Elşən Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
841 Qaziyev Mehin Teymur Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
842 Mansurov Cavid Eldəniz Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
843 Aslanov Mehdi Namiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
844 Mustafayev Əziz Cavad Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 14:00
845 Aslanov Elvin Namiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 14:00
846 Şirinova İlahə Xasay Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 14:00
847 Süleymanov Qurban Abbas Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 15:00
848 Abdullayev Eltac Rövşən Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 15:00
849 Quluzadə Əli Sarvan Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
850 Güllərov Şahvələd Nizami Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
851 Mehdizadə Nurxan Oqtay Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 15:00
852 Ibrahimova Dilara Raufovna Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 15:00
853 Mirzəyev Pərviz Marif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
854 Vəliyev Sənan Lətif Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
855 Səttarov Əzim Ərəstun Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
856 Əsgərov Kərim Nazim Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
857 Cəfərquluzadə Etiram Elşad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 15:00
858 Abasov Cavid Zaman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 15:00
859 Şahbalayeva Fatimə Şahbala Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 15:00
860 Muradov Bəybələd Fərman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
861 Kərimova Aydan Alim Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 15:00
862 Məlikov İbrahim Qacar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
863 Mirzəbəyov Rəşid Kamaləddin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
864 Mirzəyev Əlisafa Qardaşağa Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   03.07.2019 15:00
865 Əhmədov Səbuhi Xəqani Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
866 Əliyev Həsən Arif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
867 Ələnurlu Nurəddin Elçin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 15:00
868 Abdullayev Elşən İbadət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
869 Hüseynov Nəsrullah Nazim Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   03.07.2019 15:00
870 Əlizadə Kamal Mehrab Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 15:00
871 Nəcəfov Mikayıl Hüseynağa Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 15:00
872 Tomarov Tural Rəfi Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   03.07.2019 15:00
873 Seyidzadə Ağarəşad Ağarəfi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 15:00
874 Hümmətov Mahir Ramiz Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
875 Əzizov İsmət Əlirza Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
876 Mehdiyev Vüsal Sayəddin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
877 Qənbərov Kamran Zöhrab Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
878 Məmmədov Elgün Aydın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 15:00
879 Ibrahimov Sabir Rakif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 15:00
880 Soltanov Mirəli Mirdamət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
881 Vəlizadə Həsən Gündüz Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
882 Pirimov Güləhməd Elsevər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
883 Xəlilov Nəriman Fərman Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
884 Ağayev Vahid Elçin Oğuz rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 15:00
885 Novruzlu Turan Surəddin Gədəbəy rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 15:00
886 Əliyev Tahir Əli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
887 Tağıyev Elnur Sabir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
888 Qurbanov Məhəmməd İslam Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
889 Ələkbərov Ağa Eldar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
890 Osmanov Fərhad Vidadi Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
891 Tahirov Talıb Zahir Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
892 Mirzəliyev Neymət Taleh Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
893 Hüseynova Könül Balaş Süzücü-tökücü Seçildi   03.07.2019 15:00
894 Atakişiyev Səyyad Əlirza Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
895 Səmədov Rasəf Rafiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
896 Qüdrətli Cavid Cəfər Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
897 Əhmədov Nail Azər Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 15:00
898 Muradov Kirman Cavid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 15:00
899 Həmidov Nadir Bayram Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır   03.07.2019 15:00
900 Qasımov Ayxan İlham Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 16:00
901 Misirli Ülviyyə Ata Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 16:00
902 Allahyarov Şaiq Yaşar Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   03.07.2019 16:00
903 Xankişiyev Xanlar Fuad Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 16:00
904 Ələkbərov Ağasəlim Eldar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
905 Rəsulov Yusif Rüfət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
906 Həsənov Kamran Əsəd Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 16:00
907 Əliyev Elmir Elşən Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
908 Mehdiyev Mehrac Mehdi Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
909 Məmmədov Fərid Müşfiq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
910 İmanov Elvin Eldar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
911 Mirzəzadə Nəcməddin Etimad Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
912 Cəfərli Rəhim Əlövsət Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
913 Kuliyev Yurik Firuddin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
914 Orucov Elmar Qafar Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
915 Xanbabayev Mahir Xanış Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
916 Müslümov Adik Mirzəxan Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
917 Məmmədov Cahangir Afis Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
918 Kərimov Azər Elşən Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   03.07.2019 16:00
919 Zeynalov Elvin Vəliəddin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
920 Həsənov Niftalı Fikrət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır   03.07.2019 16:00
921 Mirağazadə Alqayıt İlham Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
922 Əzizov Yunus Malik Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
923 Xəlilova Şəms Bulud Süzücü-tökücü Seçildi   03.07.2019 16:00
924 Xəlilova Türkan Babək Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 16:00
925 Tumarlı Zaur Qalib Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 16:00
926 Məmmədov İlkin Şahin Qablaşdırma üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 16:00
927 Musazadə Fariz Təyyar Şəki rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 16:00
928 Hüseynzadə Əkbər Tofiq Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
929 Hüseynov Vurğun Səbuhi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
930 Bayramov Araz Azad Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 16:00
931 Məlikov Cavidan Salman Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
932 Qarayev Şamxal Daşqın Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
933 Əsgərov İsmət Elburus Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 16:00
934 Muradov Cavid Canəhməd Aparatçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 16:00
935 Mehdizadə Turan Hüseynağa Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   03.07.2019 16:00
936 Əhmədov Elvin Elçin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
937 Dünyamalızadə Kənan Nüşirəvan Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
938 Babayev Murad Akif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
939 Məstənov Nicat Leysan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
940 Ələsgərli Elməddin Ələddin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 16:00
941 Həsənova Kamalə Seyfəl Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   03.07.2019 16:00
942 Ağayev Taleh Bağır Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi   03.07.2019 16:00
943 Mədətov Zabit Mübariz Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
944 Babayev Hacıbala Rail Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
945 Hüseynli Vurğun Səbuhi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
946 Əsədov Intiqam Şirin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
947 Sailov Amil Tofiq Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
948 Əliyev Rəvan Paşa Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
949 Mansırov İsmayıl Bəxtiyar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   03.07.2019 16:00
950 Alicanov Fəxrəddin Fikrət Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   03.07.2019 16:00
951 Zamanov Orxan Fərahim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 03.07.2019 16:00