Son yenilənmə tarixi: 25.06.2019-cu il saat 11:17

01.07.2019 02.07.2019 03.07.2019 04.07.2019 Seçilməyənlər
Sıra sayı Soyad, Ad və Ata adı Seçdiyi İxtisas Status Qeyd Müsahibə tarixi Müsahibə saatı
318 Hüseynov Qorxmaz Zakir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
319 Məmmədov Nurlan Nizam Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
320 Qaraxanzadə Talıb Mehman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
321 Babayev Mehdi Arif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
322 Xanquliyev İftixar İxtiyar İsmayıllı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 10:00
323 Sarızadə Sərvin Xalid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 10:00
324 Kərimov Yusif Nazir Şamaxı rayonu üzrə Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 10:00
325 Babayev Bəyan Saleh Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
326 Aliyev Arzum Elşad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 10:00
327 Mehdiyev Mehdi Eldar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
328 Rəhimov Reşad Şirzad Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 10:00
329 Vəliyev Fərrux Rafiq Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 10:00
330 Məhərrəmov Əli Əkbər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
331 Ələsgərov Ağəli Namiq Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 10:00
332 Həzizadə Vüqar Şəmsəddin Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
333 Hüseynov Coşqun Azad Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
334 Sadizadə Rəşad Tahir Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 10:00
335 Səlimov Mirağa Emil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 10:00
336 Mirzəyev Hidayət Vilayət Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
337 Yusibov İsmayıl İxtiyar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 10:00
338 Zamanov İbrahim Rəşid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 10:00
339 Kazımov Eldar Soltan Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
340 Mirnağıyev Mirtağı Süleyman Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   02.07.2019 10:00
341 Sadıqov Elşad Səfər Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
342 Ağakişiyev Zaur Aqil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
343 Babayeva Zərifə Əfsun Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   02.07.2019 10:00
344 Abdullayev Kamran Mehman Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
345 Niftəliyev Hakim Soltan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
346 Rəcəbov Rusif Abid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
347 Qarayev Fəxrəddin Niyazi Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
348 Qarayev Elməddin Niyazi Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
349 Ələsgərov Nasir İlham Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
350 Cəfərov Əmir Rövşən Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
351 Hüseynov Elsevər Məhəmməd Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
352 Quliyev Bəbir İnşallah Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
353 Ağalarzadə Məhəmməd Həmzə Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 10:00
354 Heydərov Abdin Vüqar Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
355 Salmanov Toğrul İlqar Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
356 Həsənov Samiq Absət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
357 Aslanov Samir Beytulla Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
358 Qədimov Saleh Valeh Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
359 Dəmirov Tehran Azər Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
360 Abasov Eldar Habil Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
361 Şahbazov Abdul Rasim Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   02.07.2019 10:00
362 Səmədli Mübariz Mayis Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 10:00
363 Hüseynov Samir Rövşən Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   02.07.2019 10:00
364 Nəmədov Qardaşxan Balaşah Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
365 Əhmədov Tərlan Agammed Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
366 Səmədzadə Vüqar Qalib Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
367 Sahibov Elvin Əhmədxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 10:00
368 Islamov Ayaz Famil Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
369 Vəliyev Fəqan Kamandar Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 10:00
370 Mürsəlova Aygül Vaqif Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 10:00
371 Əliyev Orxan Eldar Süzücü-tökücü Seçildi   02.07.2019 11:00
372 Kərimov Maxsud Ağakərim Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
373 Şirinli Elnur Vəlixan Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
374 Kərimov İlkin Şahin Oğuz rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 11:00
375 Mərdanov Fərid Qeys Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
376 Bahadırlı Kamran Əlmösüm Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
377 Hümbətov Şamil Şahin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
378 Rəfizadə Tamerlan Cəlair Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 11:00
379 Musayeva Gülnarə Nazim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
380 Əliyev Səmid Xoşbəxt Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
381 Hacıyev Rövşən Adilxan Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
382 Rəsulzadə İsrail Ümid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
383 Mirzəyev Elvin Daşqın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 11:00
384 Rəhimov Samir Nizami Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
385 Əskərov Mirəli Mehman Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
386 Mehdiyev Agadadaş Akif Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 11:00
387 Yüzbaşov Həsənağa Bəylər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
388 Qəfərov Müşfiq Namiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
389 Abdullazadə Elşən Muxtar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 11:00
390 Məmmədov Rufan Elxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 11:00
391 Hüseynli Nizami Əlövsət Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
392 Nəzirov Pirməmməd Vaqif Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
393 Mustafayev Seymur Rasim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
394 Məhəmmədov Əli Seymur Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 11:00
395 Mirzəyev Elbrus Bahadur Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   02.07.2019 11:00
396 Qəfərov Rəhim Rafiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 11:00
397 Hüseynov Elvin Oktay Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
398 Camalov Elçin Rüstəm Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
399 Şükürlü Nicat Kamil Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
400 Kərimov Nazim Qurban Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
401 Nəhmədov Vahid Balaşah Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
402 Şükürov Şükür Əsəd Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
403 Xaqaniyev Muradxan Nəsimi Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
404 Kəlbəliyev Ceyhun Mübariz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
405 Əlifov Sənan Sərdar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
406 Vəliyeva Gülnarə Fazil Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 11:00
407 Hüseynov Pənah Malik Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 11:00
408 Şıxəliyev Şamo Mehman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
409 İsgəndərov Mayis Töhrad Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
410 Abbasov Tapdıq Zülfüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
411 Musayev Pərviz Kərim Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
412 Iskəndərova Ləman Qədir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
413 Dostuyev Pərviz Vaqif Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
414 Seyfullazadə Elşad Hamlet Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
415 Hüseynov Əliverdi Aydın Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 11:00
416 Salmanov Ömər İlham Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
417 Aslanlı Elmin Kərəm Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 11:00
418 Əzizov Sərxan Oqtay Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
419 Mehmanoğlu Asiman Mehman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
420 Məhərrəmov Elcan Ərəsdun Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
421 Məhərrəmov Əhməd Ərəsdun Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
422 Şıxəliyev Səbuhi Mehman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 11:00
423 Qafarov Rəfail Zeynal Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 11:00
424 Abdullayev Emil Rafiq Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 12:00
425 Ələkbərov Röyal Tofiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
426 Şıxəliyev Ülvi Xəyalət Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
427 Cəfərli Şaiq Usub Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
428 Qəniyev Həsrət Vidadi Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
429 Məmmədov Mansur Müşviq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
430 İsmayılzadə Fərhad Ərşad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 12:00
431 Məhərrəmov Seymur Əlibala Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
432 Musayev Əfqan Əbülfət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 12:00
433 Məmmədli Tural Nurpasa Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
434 Lətifzadə Xalid Elxan Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
435 Şirinov Şirin Tacəddin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
436 İsmayılov Samir Vüqar Ucar rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 12:00
437 Əliyeva Lalə Abdurəhman Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   02.07.2019 12:00
438 Qədirov Kamran İlham Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
439 Sadıxova Pərvin Məhərrəməli Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   02.07.2019 12:00
440 Qəribova Xəyalə Məlik Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   02.07.2019 12:00
441 Musayev Asif Elşan Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   02.07.2019 12:00
442 Mirzəliyev Murad Əkbər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
443 Babayev Cəlal Firdovsi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 12:00
444 Ağaməliyev Kənan Zabil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
445 Eyvazov Mahir Etibar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 12:00
446 İbrahimov Səfər Vidadi Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
447 Səfərov Rəşad Etiram Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
448 Nəsrullayev Ayxan Əmrulla Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 12:00
449 Aliyev Elmar Saday Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 12:00
450 Babakişiyev Namik Oktay Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
451 Bağıyev Şükran Yanvar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
452 Səmədli Seymur Məhəbbət Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
453 Rəhimxanov Muhuddin Tacib Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
454 Rüstəmli Əliyar Qismət İsmayıllı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 12:00
455 Cəbrayılov İslam Cəbrayıl Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
456 Məmmədov Osman Qaçay Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
457 Xəlilov Emin Kazım Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
458 Rzayev İsa Namik Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
459 Mailov Natiq Əlisahib Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 12:00
460 Canatov Yaşar Mehdi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 12:00
461 Əliyev İbrahim Gündüz Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
462 Məmmədov Səid Sərdar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
463 Xanmuradov Əvəz Nurağa Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
464 Atalıyev Rəşad İlham Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
465 Abdullayev Əlizadə Ramiz Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
466 Hacıyev Saday Azər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
467 Qasımov Natiq Tofiq Izolyasiyaçı-örtükçü Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 12:00
468 İsgəndərov Araz Almaz Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
469 Rəhimli Ülvi Tağı Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
470 Səlimov Aslan Ziyafət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 12:00
471 Salahova Azadə İdris Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 12:00
472 Məhərrəmov Səbuhi Bilal Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
473 Yusifli Şamil Nəbi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
474 Fərəcov Əli Əflatun Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
475 Aydəmirov Murad Zeynəddin Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 12:00
476 Hüseynova Əfsanə Hicran Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   02.07.2019 12:00
477 Qasımov Elməddin Qalib Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
478 Bayramzadə Fatmaxanım Mehman Lənkəran rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 14:00
479 Mehdiyev Famil Gündüz Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
480 Abbasov Rəşad Ələddin Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
481 Həsənov Kənan Mükafat Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
482 Quliyev Şahin Niyazi Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
483 Şirəlizadə Ramin Mətləb Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
484 Məmmədov Azər Cavanşir Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
485 Mirəliyev Anar İman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 14:00
486 Məmmədov Taleh Arif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
487 Səlimov Şəhriyar Atalar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
488 Camalov Rəşid Natiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
489 Kərimov Haldun Adil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
490 Səfərəliyev Araz Mürşüd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
491 Kərimov Nicat Tahir Nasos qurğusu maşinisti Baxılır   02.07.2019 14:00
492 Qarayev İmdad Xanziyad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 14:00
493 Muradlı Əbubəkir Yunus Şəki rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 14:00
494 Kərimov Baba İmanverdi Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   02.07.2019 14:00
495 Həmidov Hafiz Həmid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
496 Əbdürrəhmanlı Alı Sədi Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 14:00
497 Qurbanov Fərrux Akif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
498 Rəhimov Şəhriyar Bəxtiyar Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
499 Alıyev Kazım Xamiz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 14:00
500 Kazımlı Sübhan Valeh Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
501 Əlizadə Nail Cavanşir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
502 Zülfiqarov Röyal Soltanhəmid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
503 Nüsrətli Xəzər Cahangir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
504 Azayev Şəkərəli Rəcbər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
505 Əliyev Nofəl Fizuli Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
506 Piriyev Məqrur Mənsur Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
507 Hacıyev Şahin İmran Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
508 Əcəmov İbrahim Elçin Biləsuvar rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 14:00
509 Səmədova Nuranə Akif Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   02.07.2019 14:00
510 Abbasov Elnur Mehman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
511 Mamedov Norvuz Bayraməli Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 14:00
512 Aliyev Pervin Elbarat Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
513 Səfərov Ramiz Bəfail Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
514 Məmmədkərimov Mahir Əlyar Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 14:00
515 Ibayev Ilkin Tərlan Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
516 Aslanov Təbriz Mətləb Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
517 Alxanbəyli Ağaməli Mehdixan Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
518 Məmmədov Zəfər İxtiyar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
519 İsmayılov Oruc Ədalət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 14:00
520 Hacıyev Nahid Faiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
521 Nərimanlı Kamran Nəriman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
522 Cəfərli Fuad Rauf Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
523 Əliyev Fərid Fazil Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
524 Eyvazov Azad Alik Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi   02.07.2019 14:00
525 Eminov Rahib Fazil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
526 Əhmədov Əfqan Şahin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 14:00
527 Allahverənli Emil Mürvət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
528 Nərimanlı Qəzənfər Nəriman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 14:00
529 Şahmarlı Müqəddəs Vaqif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 14:00
530 Heydərov Nicat Fazil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
531 Əlizadə Tural Rəsul Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
532 Mirzəyev Tale Telman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 15:00
533 Nuriyev Vüsal Gülağa Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 15:00
534 Eyyubov Fərid Şakir Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 15:00
535 Cabbarov Oktay Rövşən Oğuz rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 15:00
536 Bayramov Sahib Sərdar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 15:00
537 İsgəndərov Səməndər Heybət Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
538 Qarayev Gəncəli Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 15:00
539 Süleymanov İqbal Alı Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 15:00
540 İsgəndərov Elnur Heybət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
541 Dəmirov Sərxan Natiq Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 15:00
542 İsgəndərov Nurlan Heybət Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
543 Nəsibov Mədəd Həmid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 15:00
544 Bayramov Əli Yadulla Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 15:00
545 Bayramov Zülfüqar İlqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 15:00
546 Azizov Aqil Faiq Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
547 Mərdanov Rövşən Fəxrəddin Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 15:00
548 Niyazova Leyla Bəxtiyar Süzücü-tökücü Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 15:00
549 Bədirov Tural Rasim Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
550 ismayılov Niyaməddin Səhliyar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
551 Umudov Ramin Budaq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
552 Səbzullayev Elçin Mülķüm Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   02.07.2019 15:00
553 Mahmudzadə Təhmasib Tələt Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
554 Qədimov Tərlan Alik Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
555 Babayev Əhməd Əli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
556 Əliyev Samiq Valeh Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 15:00
557 Niftəliyev Nemət Teymurağa Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 15:00
558 Niftəliyev Təbriz Teymurağa Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
559 Vəliyeva Aynurə Fazil Süzücü-tökücü Seçildi   02.07.2019 15:00
560 Məmmədov Şöhlət Dəyanət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 15:00
561 Həmidov Nahid İsaməddin Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
562 Musayev Anar Mürşüd Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 15:00
563 Nəcəfov Cəfər Ədhəm Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
564 Ramazanov Məhəbbət Adil Aparatçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 15:00
565 Məmmədov Zahid Vidadi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
566 Məmişova Fatimə Hafiz Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   02.07.2019 15:00
567 Məmmədova Siddiqə Nail Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   02.07.2019 15:00
568 Həsənzadə Zaur Yengibar Süzücü-tökücü Seçildi   02.07.2019 15:00
569 Ismayilov Allahverdi Ədalət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
570 Ağalarov Nail Vüqar Nasos qurğusu maşinisti Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 15:00
571 Cavadov Samir Ağamoğlan Neftçala rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 15:00
572 Mustafayev Rəşad Kərim Şamaxı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 15:00
573 Yusifov Elvin Bulud Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 15:00
574 Xanməmmədov Xanməmməd Mehman Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
575 Xanməmmədov Oruc Mehman Neftçala rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 15:00
576 Məmmədov Elçin Cavanşir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 15:00
577 Mehdiyev Rövşən Gülabbas Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
578 Əliyev Sərvan Qafar Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
579 Nəhmədli Əli Hafis Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
580 Əzimov Fərid Böyükağa Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
581 Məmmədov Seyran Elmar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 15:00
582 Aslanov Murad Şahinoviç Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 15:00
583 Məmmədov Orxan Faiq Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
584 Vələdov Elşən Murad Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 16:00
585 Şahgəldiyev Allahverdi Vidadi Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
586 Soltanov Adəm Zülfü Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
587 Cənnətov Canat Eldar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
588 Hadıyev Rüfət Bəxtiyar Aparatçı (Yalnız kişilər) Baxılır   02.07.2019 16:00
589 Mahmudov Azad Nayib Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
590 Qəhrəmanov Vüsal Arif Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
591 İbrahimov Səid Oktay Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
592 Mikayılzadə Şirxan Eyvaz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 16:00
593 Hüseynov Yunis Yusub Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
594 Dadaşov Yaşar Rasim Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 16:00
595 Şahgəldiyev Şöhrət Vidadi Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
596 Qəhrəmanlı Şövqi Eldəniz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 16:00
597 Göyüşzadə Mustafa Akif Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
598 Ərşadlı Orucəli Əşrəf Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
599 Kiçikbəyova Arzu Soltanhəmid Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   02.07.2019 16:00
600 Vəlizadə Gündüz Vahid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 16:00
601 Ağabəyov Sədulla Bədirxan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
602 Abışzadə Əli Cabbar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
603 Xanbiyev Aslan Rüstəm Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
604 Lazımov Heydər Əli Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
605 Hüseynzadə Kamran Vüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 16:00
606 Həmidov Pərviz Həmid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
607 Nuriyev İslam Əziz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 16:00
608 Əliyev Orxan Calaluddin Şəki rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 16:00
609 Həmidov Nail Firudin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
610 Hüseynova Şəfa Vüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 16:00
611 Eyvazlı Taleh Tahir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
612 Səmədli Zərifə Məhəbbət Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   02.07.2019 16:00
613 Musazadə Aqil İsmayıl Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 16:00
614 Mövlamov Eldar Nazim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 16:00
615 Həsənov Nicat Oruc Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 16:00
616 Muradov Nail Rəfayıl Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
617 Mustafayev Namik Əfsər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
618 Məmmədli Vüsal Himalay Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
619 Abdullayev Anar Cümşüd Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi   02.07.2019 16:00
620 Əzizov Vasif Oruc Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır   02.07.2019 16:00
621 Məmmədov Əsgər Fəxrəddin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
622 Qarayev Ziyad Baxış Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 16:00
623 Məmmədov Orxan Vidadi Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 02.07.2019 16:00
624 İmranlı Sehran Salman Masallı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   02.07.2019 16:00
625 Novruzov Zaur Rəhim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 16:00
626 Eldarzadə Tural Məhərrəm Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
627 Məmmədov Kamran Qurban Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
628 Tağızadə Nemət Ədalət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   02.07.2019 16:00
629 Əzizov Xaləddin Muxtar Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
630 Mustafayev Mansur Sərvər Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   02.07.2019 16:00
631 ismayılov Araz Qafur Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
632 Sadiqov Elimdar Elburus Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
633 Mirzəyev Azər Əzzəli Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   02.07.2019 16:00
634 Məmmədov Xəlqani Xəqani Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   02.07.2019 16:00