Son yenilənmə tarixi: 25.06.2019-cu il saat 11:17

01.07.2019 02.07.2019 03.07.2019 04.07.2019 Seçilməyənlər
Sıra sayı Soyad, Ad və Ata adı Seçdiyi İxtisas Status Qeyd Müsahibə tarixi Müsahibə saatı
1 Kazımzadə Adil Rövşən Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 10:00
2 Kazımzadə İsmət Rövşən Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
3 Mirzəzadə Nəzrin Elman Süzücü-tökücü Seçildi   01.07.2019 10:00
4 Bayramova Fidan Kamran Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi   01.07.2019 10:00
5 Kazımlı Ceyhun Akif Lənkəran rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   01.07.2019 10:00
6 Hüseynova Leyla Bəxtiyar Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   01.07.2019 10:00
7 Şükürzadə Qədir İxtiyar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
8 Qəhrəmanlı Səkinə Rafiq Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 10:00
9 Həmidov Cavid Əlisafa Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
10 Cəlilov Samiq Ceyhun Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
11 Abdulov Umud Xanəhməd Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
12 Əhədov Mirheyder Mahir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
13 Musayev Sadiq Ziyaddın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 10:00
14 Allahverdiyev Saqif Şakir Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   01.07.2019 10:00
15 Babayev Səxavət Ağababa Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
16 Səlimov Cəlal Rəhman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 10:00
17 Sərxanov Eltun Yadigar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
18 Qarayev Nahid Əzizxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 10:00
19 Qarayev İsmət Əzizxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 10:00
20 Qubadov Emil Qeybulla Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 10:00
21 İbrahimov Anar Qardaşalı Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
22 Salmanov Tunar Xansuvar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 10:00
23 Şamilov Qadir Qalib Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
24 Qəniyev Eldost Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 10:00
25 Qəmbərova Cəmilə Kamal Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 10:00
26 Kərimli Azad Afiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
27 Qarayev Elşən Zamanxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 10:00
28 Abdullayev Məhəbbət Buludxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 10:00
29 Nadirli Orxan Azad Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
30 Nadirli Sərxan Namiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
31 Qubadov İsrail Mahir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 10:00
32 Qubadov Nail Mahir Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
33 Qaziyev Seymur Baxtiyar Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
34 Pənahov Elşən Şahin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 10:00
35 Güləliyev Ülfət Şahmərdan Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır   01.07.2019 10:00
36 Qayıbov Baba Mehban Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
37 Kərimov Elxan Elçin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 10:00
38 Qaçayev Fariz Faiz Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   01.07.2019 10:00
39 Mehdiyev Pərviz Oktay Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
40 Əliyev Aslan Habil Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
41 Cəfərova Ləman Cəfər Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 10:00
42 Rəsulov Şamxal Xəlfə Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
43 Seyidov Kənan Vüqar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
44 Məmmədov Ayaz Aydın Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
45 Əmirov Zeynal Qasım Lənkəran rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   01.07.2019 10:00
46 Şirinov Mahir Tahir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
47 Bağırov Elmin İlqar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
48 İsaqov Ramin Əfqan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 10:00
49 Rüstəmov Ceyhun Akif Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
50 Qasımov Ramil Nəriman Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 10:00
51 Eyvazov Samir Oqtay Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 10:00
52 Əliyev Rüfət Əlikösər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
53 Tağıyev Elçin Rafael Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 10:00
54 Tağıyev Elvin Rafael Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
55 Babayev Nadim Vidadi Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
56 Bayramov Emrah Məzahir Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
57 Əsgərzadə Elmir Elçin Süzücü-tökücü Seçildi   01.07.2019 11:00
58 Həsənzadə Firdovsi Rahim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
59 Dəmirov Sabit Rövşən Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
60 Əliyev Tural Eldar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
61 Cəlalzadə İlahə Cavad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
62 Allahverdizadə Səlimxan Mahir Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 11:00
63 Əsgərzadə Elmir Mahir Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
64 Bağırov Hüseyn Camaləddin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
65 Quluzadə Elnur Qəzənfər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
66 Cəlalzadə Cəlal Cavad Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
67 Ağazadə Əli Cavad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
68 Məmmədov Nicat Ağarəhim Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 11:00
69 Kazımlı Eyvaz Feyzulla Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır   01.07.2019 11:00
70 Abasov Elsevər Telman Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
71 Hənzadə Səbuhi Anar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
72 Mehdiyev Araz Baba Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
73 Kərimov Ruslan Elxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 11:00
74 Sarıyev Vüsal Ağamoğlan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
75 Həsənli Nihad Ilhad Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
76 Muradov Xalid Şahin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
77 Atakişiyev Səməd Əlirza Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
78 Bayramlı Şirin Arif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
79 Köçərli Elşən Qaçay Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
80 Əzizov Murad Əli Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
81 Allahverdiyev Vüsal Allahverdi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
82 Sultanov Nicat Kurdoğlu Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
83 Allahverdiyev Hacıkərim Elçin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
84 Məmmədova Ülviyyə Hüseyn Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
85 Əliyev Əli Əfqan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
86 Rəcəbov Telman Mehman Süzücü-tökücü Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 11:00
87 Qəniyev Təbib Mehman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 11:00
88 Quluzazde Seymur Cəmil Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi   01.07.2019 11:00
89 Qəniyev Cuməli Kərim Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
90 Əliyev Kamran Azər Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
91 Şahəliyev Eltun Adil Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
92 Abbasov Kənan Namiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
93 Dəmirzadə Rahib Neman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
94 Əliyev Nahid Natiq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
95 Cabbarov Murad Eliniyaz Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
96 Soltanlı SeyyidRza Müşfiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
97 Məmmədov İsmayıl İlqar Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
98 Mövsümov İslam Hüseyn Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
99 Teymurov Səbuhi Fərman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
100 Qurbanov Nicat Vaqif Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
101 Nəsibov Yaşar Fidayəddin Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
102 Allahverdiyev Elxan Elman Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
103 Mirzəyev Fuad Əlamət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
104 ismayılov Əfqan Mübariz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 11:00
105 Babayev Fuad İntiqam Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
106 Qalib Rəşad Cəfərov Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 11:00
107 Babayev Cavid Həsrət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
108 Mirzəyev Əlizamin Xanlar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
109 Eyvazov Saməddin Səxavət Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
110 Məmmədov Namik Natiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
111 Həsənli Fariz Mübariz Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
112 Xəlilli Muxtar Salman Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
113 Əhmədov Əhəd Əhməd Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
114 Həsənli Elmar Nüsrət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
115 Əzizov Elyar Əlibəndə Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
116 Həsənov Elçin Rufulla Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 12:00
117 Rzayev Faiq Fərhad Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
118 Abışlı Cavad Qəzənfər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
119 Xəlilov Xəlil Tahir Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 12:00
120 Soltanov Dilqəm Ədalət Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
121 Cəfərzadə Taleh Ramiz Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
122 Hətəmov Vüsal Tahir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
123 Mikayılzadə Şəbnəm Yaşar Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 12:00
124 Fətəliyev İmran İsmayıl Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
125 Mikayılov Rəşad Bayram Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
126 Süleymanlı İzzət Feyruz Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 12:00
127 Babayev Ceyhun Vidadi Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
128 Babayev Pərvin Dadaş Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
129 Pənahlı Sadiq Sənan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 12:00
130 israfilov Fəqan Bəyməmməd Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır   01.07.2019 12:00
131 Canatov Hacıbala Şöhlət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
132 Kəlbiyev Fərhad Miravi Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
133 Şalanov Sənan Aydın Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
134 Mehdiyev Coşqun İlqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
135 İslamov Orxan Müslün Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
136 İsayev vüsal Tahir Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
137 Gözəlov Elşən Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
138 İslamov Nicat Müslün Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
139 Mustafayev Azər Arzu Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   01.07.2019 12:00
140 Abbasova Səyyarə Vüqar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 12:00
141 İsmayılov İdris Qorxmaz Qablaşdırma üzrə operator Baxılır   01.07.2019 12:00
142 Məmmədov Tural Zeynal Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
143 Allahverdiyev Abduləzim Babək Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
144 Harunov Harun Fəxrəddin Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
145 Eynullayev Yunis Huseyn Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
146 Babaverdiyev Fedail Şahbaba Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
147 Nəzirov Vüqar Rafil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
148 Niftəliyev Xalid Yaşar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
149 Qədirov Nizami Həsənağa Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
150 Əliyeva Gülarə Rahil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
151 Mirzəyev Pünhan Zahid Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 12:00
152 Abbaslı Əli Elman Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
153 Muradov Mirhəsən Mirhadı Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
154 Tağıyev Balakişi Rabil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
155 Məhərrəmov Elvin Eldar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 12:00
156 Museyibov Rüfət Vidadi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 12:00
157 Əliyev Elməddin Etibar Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
158 Mayilov Şəmistan İsmayil Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
159 Məmmədov Oqtay Telman Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 12:00
160 Əliyeva Rəqsanə İman Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 14:00
161 Cəlilzadə Cavid Rəhman Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
162 Veysəlov Yusif Siftəxan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
163 Şəfixanlı Sabir Şəfixan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 14:00
164 Absalamov Taleh Mürşüd Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
165 Nağızadə Aslan Dilqəm Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
166 Müseyibov Rəvan Vidadi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 14:00
167 Cəfərov Əli İltifat Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
168 Cəlalzadə Yusif Telman Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
169 Qasımov Nurlan Gülməmməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
170 Süleymanov Kamran İsmayıl Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
171 Əliməmmədov Zülfüqar Naib Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
172 Tağızadə İbrahim Nağı Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 14:00
173 Nəhmətov Təbriz Həzrət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 14:00
174 Rəhimov İlqam Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 14:00
175 Musayev Asif İkram Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 14:00
176 Məmmədova Bəsdi Əliyar Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 14:00
177 Hüseynov Abdullah Adil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
178 Əsgərov Mehdi Vüqar Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
179 Xudadatov Hücət Yaşar Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   01.07.2019 14:00
180 Əhmədov Kənan Barat Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
181 Çələbi Ağasəf Qurbanəli Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 14:00
182 Əhmədli Nazim Nadir Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
183 Xələfov Şahmar Əlifəli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
184 Həbibli Baba Cavid Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
185 Həsənzadə Vüsal Rahim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
186 Qəniyev Xanqulu Sürudar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
187 Cəbrayılov Tural Nizami Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   01.07.2019 14:00
188 Əlizadə Ələsgər Ədalət Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
189 Xəlilov Rauf Siyasət Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
190 Teymurova Səbrin Fəxrəddin Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 14:00
191 Xələfov Elmar Əlifəli Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
192 Babayev Hacıbaba Şəmsəddin Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
193 Aslanov İlham Məmməd Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
194 Hüseynov Elşən Tofiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
195 Muradov Rauf Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 14:00
196 Cəfərov Kənan Nazim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
197 Qurbanlı Vüsal İlham Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
198 Kərimbəyli Emil Bəhruz Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
199 Sadıqov Saleh Sədrəddin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
200 Zahidli Hafiz Firudin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
201 Abdullayev Elvin Cəmil Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
202 Soltanov Elşən Tahir Hacıqabul MQKS üzrə Qaz paylayıcı stansiyanın operatoru Baxılır İxtisası dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 14:00
203 Həsənov Ramin Mahir Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
204 Niftəliyev Xalid Baba Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
205 Qədirov Şəhriyar Ramiz Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
206 Salmanlı Əbülfəz Tofiq Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 14:00
207 Süleymanova Səmayə Vüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 14:00
208 İbrahimov Natiq Mikayıl Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
209 Abıyev Yunis Azad Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
210 Səmədov Mətləb İmaməli Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 14:00
211 Osmanov Xəqani Nizami Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
212 Bəsirov Təbriz Əfsər Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 14:00
213 Quluyev Taleh Əli Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
214 hüseynzadə şıxəli kamran Qablaşdırma üzrə operator Seçildi   01.07.2019 15:00
215 Əliyev Əli Fuad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 15:00
216 Muradov Fürüddün Eldəniz Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
217 Niyazov Kənan Ağacan Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
218 Rəsulov Osman Fəzayir Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
219 Əlizadə Ələkbər Famil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
220 Kəlbiyev Vadim Miravi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
221 Süleymanov Ağasif Cavad Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
222 Qədimov Hacı Nemət Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
223 Əsgərov Nicat Arif Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   01.07.2019 15:00
224 Mərdanov Əli Seyidbaba Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
225 Hümbətov Nahid Ləzgi Ağcabədi rayonu üzrə Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər Baxılır   01.07.2019 15:00
226 Zeynalov Vaqif Vilayet Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 15:00
227 Həsənov Ənvər Adil Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
228 Qəribli Amin Camal Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
229 Həsənov Amil Aydin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
230 Mehdiyev Məsud Habil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
231 Aşurzadə Coşqun Şahin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
232 Məmmədov Saleh Qardaş Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
233 Emirullahlı Nahid Refayıl Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
234 Vəliyev Elman Telman Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 15:00
235 Hüseynov Rüfət Vasif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
236 Hacıxanov Ruhis Ağası Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
237 Şahpələngov Sərxan Elxan Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
238 İsmixanov Razik Mahir Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
239 Məmmədov İlkin Möhbəddin Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi   01.07.2019 15:00
240 Nurəhmədov Zaman Vidadi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 15:00
241 Heydərov Ağalar Qalib Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   01.07.2019 15:00
242 Rüstəmov Ayaz Fərhad Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   01.07.2019 15:00
243 Mustafayev Qurban Hamil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
244 Hüseynov Seymur Arif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
245 Gərəyev İsmayıl Əzim Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
246 Vəliyev Elcan Mərdan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 15:00
247 Məmmədhəsənova Zülfiyyə Bəhram Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 15:00
248 Məmmədhəsənova Lalə Bəhram Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 15:00
249 Hümbətov Bilal Əbdülrəhman Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
250 Ələkbərli Tərlan Nərman Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
251 Orucov Zümrad İsgəndər Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
252 Seyidli Sevinc Əhməd Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 15:00
253 Nurməmmədov Rüfət Rəşid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 15:00
254 İbrahimov Fərid Bayram Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
255 Əliyev Rəsul Rahil Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
256 Abdullayev Ömürxan Elxan Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
257 Abdullayev Murad Əmrah Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
258 Əhmədov Fərhad Saleh Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
259 Atluxanov Rauf Qasim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
260 Baxşəliyev Fuad Ceyhun Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
261 Həsənli Ariz Mübariz Takelajçı (Yalnız kişilər) Baxılır   01.07.2019 15:00
262 Piriyev Röyal Xanlar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
263 Ələsgərov Hikmət Əkbər Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
264 Qafarov Vüsal Vidadi Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 15:00
265 Məmmədov Həsənqulu Laçın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 15:00
266 Hüseynov Cəbrayıl Rəfail Nasos qurğusu maşinisti Seçildi   01.07.2019 16:00
267 Məmmədov Orxan İlqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 16:00
268 Rəsulov Anar Əfqan Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
269 Kərimli Eldar Fərman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
270 Bəyverdiyev Qəhrəman Mübariz Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   01.07.2019 16:00
271 Babayev Hüseyn Nazim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
272 Nəsrullayev Amin Əfqan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
273 Allahverdiyev Əfsun Azər Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
274 Həsənli Kamil Sahib Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
275 Qaflanov Renad Bəxtiyar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
276 Əliyev Firudin Fəxrətdin Nasos qurğusu maşinisti Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 16:00
277 Əsədov Sərxan Əbdulzadə Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
278 Şamilov Əli Namiq Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
279 Çələbiyev Şahin Vahıd Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
280 Əliyev Nemet Mehman Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
281 Allahverdiyev Xəqani Akif Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
282 Qurbanov Binnət Məmməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
283 Sultanmuradov Andrey Mubariz Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
284 Əsədov Elmin Aynəddin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
285 Əhmədov Nazir Nadir Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
286 Əhmədov Eldar Fikrət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 16:00
287 Şikarov Xəyal Güləddin Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
288 Məmmədov Murad Elxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 16:00
289 Rzayev Hacı Elçin Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
290 Allahyarov Davud Balaxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi   01.07.2019 16:00
291 Rzayev Fariz Gülhəsən Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 16:00
292 Səmədov Elvin Rövşən Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
293 Ədilov Mirhəsən Aysin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
294 Əlirzayev Sahil Rzababa Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
295 Şərifov Nicat Valeh Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 16:00
296 Abdullayev Ağaqulu Aqil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
297 İsabalayev Araz Almas Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
298 Şahkərəmov Namin Gülməmməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
299 Quliyev Məmmədbağır Faiq Nasos qurğusu maşinisti Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 16:00
300 Dəmirov Nazim Fəzail Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
301 Qarayev Murad Elşən Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
302 Abdulov Telman Elxan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
303 Əhmədli Orxan Fazil Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi   01.07.2019 16:00
304 Rəşidov Musa Tofiq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
305 Qasımov Fahat Hacı Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
306 Həsənov Qafar Tofiq Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
307 Rəsulov Valerik Slavikoviç Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
308 Beybudov Zakir Məhərrəm Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
309 Rəşidov Zavur Zahir Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
310 Məmmədova Aynurə Ədalət Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 16:00
311 Nəcməddinov Əhməd Xalid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
312 Əzizova Samirə Əziz Kimyəvi analiz laborantı Seçildi   01.07.2019 16:00
313 Həsənov Əfqan Vidadi Aparatçı (Yalnız kişilər) Baxılır   01.07.2019 16:00
314 Həsənov Elnur Rufulla Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
315 Zairov Vusal Abdulla Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi   01.07.2019 16:00
316 Bəkirov Oktay Elçin İsmayıllı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi   01.07.2019 16:00
317 Məmmədqasımov Əlhəm Qurbanxan Nasos qurğusu maşinisti Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir 01.07.2019 16:00