Son yenilənmə tarixi: 24.06.2019-cu il saat 15:12

Sıra sayı Soyad, Ad və Ata adı Seçdiyi İxtisas Status Qeyd
1 Kazımzadə Adil Rövşən Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
2 Kazımzadə İsmət Rövşən Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
3 Mirzəzadə Nəzrin Elman Süzücü-tökücü Seçildi  
4 Bayramova Fidan Kamran Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi  
5 Kazımlı Ceyhun Akif Lənkəran rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
6 Hüseynova Leyla Bəxtiyar Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
7 Şükürzadə Qədir İxtiyar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
8 Qəhrəmanlı Səkinə Rafiq Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
9 Həmidov Cavid Əlisafa Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
10 Cəlilov Samiq Ceyhun Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
11 Abdulov Umud Xanəhməd Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
12 Əhədov Mirheyder Mahir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
13 Musayev Sadiq Ziyaddın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
14 Allahverdiyev Saqif Şakir Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
15 Babayev Səxavət Ağababa Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi  
16 Səlimov Cəlal Rəhman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
17 Sərxanov Eltun Yadigar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
18 Qarayev Nahid Əzizxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
19 Qarayev İsmət Əzizxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
20 Qubadov Emil Qeybulla Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
21 İbrahimov Anar Qardaşalı Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
22 Salmanov Tunar Xansuvar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
23 Şamilov Qadir Qalib Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
24 Qəniyev Eldost Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
25 Qəmbərova Cəmilə Kamal Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
26 Kərimli Azad Afiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
27 Qarayev Elşən Zamanxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
28 Abdullayev Məhəbbət Buludxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
29 Nadirli Orxan Azad Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
30 Nadirli Sərxan Namiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
31 Qubadov İsrail Mahir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
32 Qubadov Nail Mahir Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
33 Qaziyev Seymur Baxtiyar Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
34 Pənahov Elşən Şahin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
35 Güləliyev Ülfət Şahmərdan Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır  
36 Qayıbov Baba Mehban Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
37 Kərimov Elxan Elçin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
38 Qaçayev Fariz Faiz Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
39 Mehdiyev Pərviz Oktay Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
40 Əliyev Aslan Habil Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
41 Cəfərova Ləman Cəfər Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
42 Rəsulov Şamxal Xəlfə Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
43 Seyidov Kənan Vüqar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
44 Məmmədov Ayaz Aydın Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
45 Əmirov Zeynal Qasım Lənkəran rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
46 Şirinov Mahir Tahir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
47 Bağırov Elmin İlqar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
48 İsaqov Ramin Əfqan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
49 Rüstəmov Ceyhun Akif Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
50 Eyvazov Samir Oqtay Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
51 Əliyev Rüfət Əlikösər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
52 Tağıyev Elçin Rafael Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
53 Tağıyev Elvin Rafael Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
54 Babayev Nadim Vidadi Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
55 Bayramov Emrah Məzahir Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
56 Əsgərzadə Elmir Elçin Süzücü-tökücü Seçildi  
57 Həsənzadə Firdovsi Rahim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
58 Dəmirov Sabit Rövşən Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
59 Əliyev Tural Eldar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
60 Cəlalzadə İlahə Cavad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
61 Allahverdizadə Səlimxan Mahir Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
62 Əsgərzadə Elmir Mahir Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
63 Bağırov Hüseyn Camaləddin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
64 Quluzadə Elnur Qəzənfər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
65 Cəlalzadə Cəlal Cavad Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
66 Ağazadə Əli Cavad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
67 Məmmədov Nicat Ağarəhim Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
68 Kazımlı Eyvaz Feyzulla Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır  
69 Abasov Elsevər Telman Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
70 Hənzadə Səbuhi Anar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
71 Mehdiyev Araz Baba Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
72 Kərimov Ruslan Elxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
73 Sarıyev Vüsal Ağamoğlan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
74 Həsənli Nihad Ilhad Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
75 Muradov Xalid Şahin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
76 Atakişiyev Səməd Əlirza Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
77 Bayramlı Şirin Arif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
78 Köçərli Elşən Qaçay Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
79 Əzizov Murad Əli Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
80 Allahverdiyev Vüsal Allahverdi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
81 Sultanov Nicat Kurdoğlu Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
82 Allahverdiyev Hacıkərim Elçin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
83 Məmmədova Ülviyyə Hüseyn Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
84 Əliyev Əli Əfqan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
85 Rəcəbov Telman Mehman Süzücü-tökücü Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
86 Qəniyev Təbib Mehman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
87 Quluzazde Seymur Cəmil Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi  
88 Qəniyev Cuməli Kərim Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
89 Əliyev Kamran Azər Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
90 Şahəliyev Eltun Adil Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
91 Abbasov Kənan Namiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
92 Dəmirzadə Rahib Neman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
93 Əliyev Nahid Natiq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
94 Cabbarov Murad Eliniyaz Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
95 Soltanlı SeyyidRza Müşfiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
96 Məmmədov İsmayıl İlqar Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
97 Mövsümov İslam Hüseyn Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
98 Teymurov Səbuhi Fərman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
99 Qurbanov Nicat Vaqif Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
100 Nəsibov Yaşar Fidayəddin Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
101 Allahverdiyev Elxan Elman Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
102 Mirzəyev Fuad Əlamət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
103 ismayılov Əfqan Mübariz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
104 Babayev Fuad İntiqam Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
105 Qalib Rəşad Cəfərov Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
106 Babayev Cavid Həsrət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
107 Mirzəyev Əlizamin Xanlar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
108 Eyvazov Saməddin Səxavət Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
109 Məmmədov Namik Natiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
110 Həsənli Fariz Mübariz Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
111 Xəlilli Muxtar Salman Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
112 Əhmədov Əhəd Əhməd Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
113 Həsənli Elmar Nüsrət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
114 Əzizov Elyar Əlibəndə Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
115 Həsənov Elçin Rufulla Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
116 Rzayev Faiq Fərhad Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
117 Abışlı Cavad Qəzənfər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
118 Xəlilov Xəlil Tahir Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
119 Soltanov Dilqəm Ədalət Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
120 Cəfərzadə Taleh Ramiz Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
121 Hətəmov Vüsal Tahir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
122 Mikayılzadə Şəbnəm Yaşar Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
123 Fətəliyev İmran İsmayıl Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
124 Mikayılov Rəşad Bayram Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
125 Süleymanlı İzzət Feyruz Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
126 Babayev Ceyhun Vidadi Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
127 Babayev Pərvin Dadaş Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
128 Pənahlı Sadiq Sənan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
129 israfilov Fəqan Bəyməmməd Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır  
130 Canatov Hacıbala Şöhlət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
131 Kəlbiyev Fərhad Miravi Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
132 Şalanov Sənan Aydın Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
133 Mehdiyev Coşqun İlqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
134 İslamov Orxan Müslün Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
135 İsayev vüsal Tahir Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
136 Gözəlov Elşən Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
137 İslamov Nicat Müslün Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
138 Mustafayev Azər Arzu Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
139 Abbasova Səyyarə Vüqar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
140 İsmayılov İdris Qorxmaz Qablaşdırma üzrə operator Baxılır  
141 Məmmədov Tural Zeynal Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
142 Allahverdiyev Abduləzim Babək Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
143 Harunov Harun Fəxrəddin Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
144 Eynullayev Yunis Huseyn Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
145 Babaverdiyev Fedail Şahbaba Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
146 Nəzirov Vüqar Rafil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
147 Niftəliyev Xalid Yaşar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
148 Qədirov Nizami Həsənağa Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
149 Əliyeva Gülarə Rahil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
150 Mirzəyev Pünhan Zahid Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
151 Abbaslı Əli Elman Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
152 Muradov Mirhəsən Mirhadı Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
153 Tağıyev Balakişi Rabil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
154 Məhərrəmov Elvin Eldar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
155 Museyibov Rüfət Vidadi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
156 Əliyev Elməddin Etibar Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
157 Mayilov Şəmistan İsmayil Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
158 Məmmədov Oqtay Telman Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
159 Əliyeva Rəqsanə İman Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
160 Cəlilzadə Cavid Rəhman Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
161 Veysəlov Yusif Siftəxan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
162 Şəfixanlı Sabir Şəfixan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
163 Absalamov Taleh Mürşüd Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
164 Nağızadə Aslan Dilqəm Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
165 Müseyibov Rəvan Vidadi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
166 Cəfərov Əli İltifat Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
167 Cəlalzadə Yusif Telman Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
168 Qasımov Nurlan Gülməmməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
169 Süleymanov Kamran İsmayıl Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
170 Əliməmmədov Zülfüqar Naib Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
171 Tağızadə İbrahim Nağı Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
172 Nəhmətov Təbriz Həzrət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
173 Rəhimov İlqam Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
174 Musayev Asif İkram Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
175 Məmmədova Bəsdi Əliyar Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
176 Hüseynov Abdullah Adil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
177 Əsgərov Mehdi Vüqar Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
178 Xudadatov Hücət Yaşar Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
179 Əhmədov Kənan Barat Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
180 Çələbi Ağasəf Qurbanəli Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
181 Əhmədli Nazim Nadir Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
182 Xələfov Şahmar Əlifəli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
183 Həbibli Baba Cavid Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
184 Həsənzadə Vüsal Rahim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
185 Qəniyev Xanqulu Sürudar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
186 Cəbrayılov Tural Nizami Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
187 Əlizadə Ələsgər Ədalət Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
188 Xəlilov Rauf Siyasət Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
189 Teymurova Səbrin Fəxrəddin Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
190 Xələfov Elmar Əlifəli Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
191 Babayev Hacıbaba Şəmsəddin Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
192 Aslanov İlham Məmməd Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
193 Hüseynov Elşən Tofiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
194 Muradov Rauf Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
195 Cəfərov Kənan Nazim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
196 Qurbanlı Vüsal İlham Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
197 Kərimbəyli Emil Bəhruz Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
198 Sadıqov Saleh Sədrəddin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
199 Zahidli Hafiz Firudin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
200 Abdullayev Elvin Cəmil Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
201 Soltanov Elşən Tahir Hacıqabul MQKS üzrə Qaz paylayıcı stansiyanın operatoru Baxılır İxtisası dəqiqləşdiriləcəkdir
202 Həsənov Ramin Mahir Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
203 Niftəliyev Xalid Baba Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
204 Qədirov Şəhriyar Ramiz Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
205 Salmanlı Əbülfəz Tofiq Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
206 Süleymanova Səmayə Vüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
207 İbrahimov Natiq Mikayıl Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
208 Abıyev Yunis Azad Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
209 Səmədov Mətləb İmaməli Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
210 Osmanov Xəqani Nizami Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
211 Bəsirov Təbriz Əfsər Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
212 Quluyev Taleh Əli Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
213 hüseynzadə şıxəli kamran Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
214 Əliyev Əli Fuad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
215 Muradov Fürüddün Eldəniz Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
216 Niyazov Kənan Ağacan Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
217 Rəsulov Osman Fəzayir Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
218 Əlizadə Ələkbər Famil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
219 Kəlbiyev Vadim Miravi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
220 Süleymanov Ağasif Cavad Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
221 Qədimov Hacı Nemət Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
222 Əsgərov Nicat Arif Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
223 Mərdanov Əli Seyidbaba Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
224 Hümbətov Nahid Ləzgi Ağcabədi rayonu üzrə Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər Baxılır  
225 Zeynalov Vaqif Vilayet Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
226 Həsənov Ənvər Adil Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
227 Qəribli Amin Camal Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
228 Həsənov Amil Aydin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
229 Mehdiyev Məsud Habil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
230 Aşurzadə Coşqun Şahin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
231 Məmmədov Saleh Qardaş Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
232 Emirullahlı Nahid Refayıl Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
233 Vəliyev Elman Telman Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
234 Hüseynov Rüfət Vasif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
235 Hacıxanov Ruhis Ağası Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
236 Şahpələngov Sərxan Elxan Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
237 İsmixanov Razik Mahir Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
238 Məmmədov İlkin Möhbəddin Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi  
239 Nurəhmədov Zaman Vidadi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
240 Heydərov Ağalar Qalib Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
241 Rüstəmov Ayaz Fərhad Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
242 Mustafayev Qurban Hamil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
243 Hüseynov Seymur Arif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
244 Gərəyev İsmayıl Əzim Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
245 Vəliyev Elcan Mərdan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
246 Məmmədhəsənova Zülfiyyə Bəhram Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
247 Məmmədhəsənova Lalə Bəhram Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
248 Hümbətov Bilal Əbdülrəhman Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
249 Ələkbərli Tərlan Nərman Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
250 Orucov Zümrad İsgəndər Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
251 Seyidli Sevinc Əhməd Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
252 Nurməmmədov Rüfət Rəşid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
253 İbrahimov Fərid Bayram Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
254 Əliyev Rəsul Rahil Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
255 Abdullayev Ömürxan Elxan Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
256 Abdullayev Murad Əmrah Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
257 Əhmədov Fərhad Saleh Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
258 Atluxanov Rauf Qasim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
259 Baxşəliyev Fuad Ceyhun Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
260 Həsənli Ariz Mübariz Takelajçı (Yalnız kişilər) Baxılır  
261 Piriyev Röyal Xanlar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
262 Ələsgərov Hikmət Əkbər Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
263 Qafarov Vüsal Vidadi Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
264 Məmmədov Həsənqulu Laçın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
265 Hüseynov Cəbrayıl Rəfail Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
266 Məmmədov Orxan İlqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
267 Rəsulov Anar Əfqan Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
268 Kərimli Eldar Fərman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
269 Bəyverdiyev Qəhrəman Mübariz Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
270 Babayev Hüseyn Nazim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
271 Nəsrullayev Amin Əfqan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
272 Allahverdiyev Əfsun Azər Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
273 Həsənli Kamil Sahib Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
274 Qaflanov Renad Bəxtiyar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
275 Əliyev Firudin Fəxrətdin Nasos qurğusu maşinisti Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
276 Əsədov Sərxan Əbdulzadə Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
277 Şamilov Əli Namiq Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
278 Çələbiyev Şahin Vahıd Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
279 Əliyev Nemet Mehman Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
280 Allahverdiyev Xəqani Akif Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
281 Qurbanov Binnət Məmməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
282 Sultanmuradov Andrey Mubariz Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
283 Əsədov Elmin Aynəddin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
284 Əhmədov Nazir Nadir Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
285 Əhmədov Eldar Fikrət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
286 Şikarov Xəyal Güləddin Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
287 Məmmədov Murad Elxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
288 Rzayev Hacı Elçin Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
289 Allahyarov Davud Balaxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
290 Rzayev Fariz Gülhəsən Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
291 Səmədov Elvin Rövşən Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
292 Ədilov Mirhəsən Aysin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
293 Əlirzayev Sahil Rzababa Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
294 Şərifov Nicat Valeh Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
295 Abdullayev Ağaqulu Aqil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
296 İsabalayev Araz Almas Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
297 Şahkərəmov Namin Gülməmməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
298 Quliyev Məmmədbağır Faiq Nasos qurğusu maşinisti Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
299 Dəmirov Nazim Fəzail Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
300 Qarayev Murad Elşən Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
301 Abdulov Telman Elxan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
302 Əhmədli Orxan Fazil Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
303 Rəşidov Musa Tofiq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
304 Qasımov Fahat Hacı Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
305 Həsənov Qafar Tofiq Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
306 Rəsulov Valerik Slavikoviç Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
307 Beybudov Zakir Məhərrəm Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
308 Rəşidov Zavur Zahir Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
309 Məmmədova Aynurə Ədalət Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
310 Nəcməddinov Əhməd Xalid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
311 Əzizova Samirə Əziz Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
312 Həsənov Əfqan Vidadi Aparatçı (Yalnız kişilər) Baxılır  
313 Həsənov Elnur Rufulla Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
314 Zairov Vusal Abdulla Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
315 Bəkirov Oktay Elçin İsmayıllı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
316 Məmmədqasımov Əlhəm Qurbanxan Nasos qurğusu maşinisti Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
317 Hüseynov Qorxmaz Zakir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
318 Məmmədov Nurlan Nizam Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
319 Qaraxanzadə Talıb Mehman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
320 Babayev Mehdi Arif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
321 Xanquliyev İftixar İxtiyar İsmayıllı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
322 Sarızadə Sərvin Xalid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
323 Kərimov Yusif Nazir Şamaxı rayonu üzrə Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər Seçildi  
324 Babayev Bəyan Saleh Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
325 Aliyev Arzum Elşad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
326 Mehdiyev Mehdi Eldar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
327 Rəhimov Reşad Şirzad Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
328 Vəliyev Fərrux Rafiq Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
329 Məhərrəmov Əli Əkbər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
330 Ələsgərov Ağəli Namiq Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
331 Həzizadə Vüqar Şəmsəddin Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
332 Hüseynov Coşqun Azad Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
333 Sadizadə Rəşad Tahir Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
334 Səlimov Mirağa Emil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
335 Mirzəyev Hidayət Vilayət Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
336 Yusibov İsmayıl İxtiyar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
337 Zamanov İbrahim Rəşid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
338 Kazımov Eldar Soltan Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
339 Mirnağıyev Mirtağı Süleyman Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
340 Sadıqov Elşad Səfər Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
341 Ağakişiyev Zaur Aqil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
342 Babayeva Zərifə Əfsun Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
343 Abdullayev Kamran Mehman Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
344 Niftəliyev Hakim Soltan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
345 Rəcəbov Rusif Abid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
346 Qarayev Fəxrəddin Niyazi Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
347 Qarayev Elməddin Niyazi Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
348 Ələsgərov Nasir İlham Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
349 Cəfərov Əmir Rövşən Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
350 Hüseynov Elsevər Məhəmməd Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
351 Quliyev Bəbir İnşallah Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
352 Ağalarzadə Məhəmməd Həmzə Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
353 Heydərov Abdin Vüqar Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
354 Salmanov Toğrul İlqar Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
355 Həsənov Samiq Absət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
356 Aslanov Samir Beytulla Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
357 Qədimov Saleh Valeh Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
358 Dəmirov Tehran Azər Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
359 Abasov Eldar Habil Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
360 Şahbazov Abdul Rasim Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
361 Səmədli Mübariz Mayis Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
362 Hüseynov Samir Rövşən Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
363 Nəmədov Qardaşxan Balaşah Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
364 Əhmədov Tərlan Agammed Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
365 Səmədzadə Vüqar Qalib Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
366 Sahibov Elvin Əhmədxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
367 Islamov Ayaz Famil Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
368 Vəliyev Fəqan Kamandar Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
369 Mürsəlova Aygül Vaqif Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
370 Əliyev Orxan Eldar Süzücü-tökücü Seçildi  
371 Kərimov Maxsud Ağakərim Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
372 Şirinli Elnur Vəlixan Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
373 Kərimov İlkin Şahin Oğuz rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
374 Mərdanov Fərid Qeys Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
375 Bahadırlı Kamran Əlmösüm Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
376 Hümbətov Şamil Şahin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
377 Rəfizadə Tamerlan Cəlair Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
378 Musayeva Gülnarə Nazim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
379 Əliyev Səmid Xoşbəxt Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
380 Hacıyev Rövşən Adilxan Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi  
381 Rəsulzadə İsrail Ümid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
382 Mirzəyev Elvin Daşqın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
383 Rəhimov Samir Nizami Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
384 Əskərov Mirəli Mehman Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
385 Mehdiyev Agadadaş Akif Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
386 Yüzbaşov Həsənağa Bəylər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
387 Qəfərov Müşfiq Namiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
388 Abdullazadə Elşən Muxtar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
389 Məmmədov Rufan Elxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
390 Hüseynli Nizami Əlövsət Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
391 Nəzirov Pirməmməd Vaqif Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
392 Mustafayev Seymur Rasim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
393 Məhəmmədov Əli Seymur Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
394 Mirzəyev Elbrus Bahadur Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
395 Qəfərov Rəhim Rafiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
396 Hüseynov Elvin Oktay Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
397 Camalov Elçin Rüstəm Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
398 Şükürlü Nicat Kamil Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
399 Kərimov Nazim Qurban Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
400 Nəhmədov Vahid Balaşah Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
401 Şükürov Şükür Əsəd Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
402 Xaqaniyev Muradxan Nəsimi Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
403 Kəlbəliyev Ceyhun Mübariz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
404 Əlifov Sənan Sərdar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
405 Vəliyeva Gülnarə Fazil Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
406 Hüseynov Pənah Malik Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
407 Şıxəliyev Şamo Mehman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
408 İsgəndərov Mayis Töhrad Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
409 Abbasov Tapdıq Zülfüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
410 Musayev Pərviz Kərim Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
411 Iskəndərova Ləman Qədir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
412 Dostuyev Pərviz Vaqif Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
413 Seyfullazadə Elşad Hamlet Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
414 Hüseynov Əliverdi Aydın Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
415 Salmanov Ömər İlham Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
416 Aslanlı Elmin Kərəm Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
417 Əzizov Sərxan Oqtay Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
418 Mehmanoğlu Asiman Mehman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
419 Məhərrəmov Elcan Ərəsdun Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
420 Məhərrəmov Əhməd Ərəsdun Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
421 Şıxəliyev Səbuhi Mehman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
422 Qafarov Rəfail Zeynal Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
423 Abdullayev Emil Rafiq Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
424 Ələkbərov Röyal Tofiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
425 Şıxəliyev Ülvi Xəyalət Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
426 Cəfərli Şaiq Usub Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
427 Qəniyev Həsrət Vidadi Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
428 Məmmədov Mansur Müşviq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
429 İsmayılzadə Fərhad Ərşad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
430 Məhərrəmov Seymur Əlibala Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
431 Musayev Əfqan Əbülfət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
432 Məmmədli Tural Nurpasa Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
433 Lətifzadə Xalid Elxan Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
434 Şirinov Şirin Tacəddin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
435 İsmayılov Samir Vüqar Ucar rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
436 Əliyeva Lalə Abdurəhman Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
437 Qədirov Kamran İlham Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
438 Sadıxova Pərvin Məhərrəməli Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
439 Qəribova Xəyalə Məlik Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
440 Musayev Asif Elşan Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
441 Mirzəliyev Murad Əkbər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
442 Babayev Cəlal Firdovsi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
443 Ağaməliyev Kənan Zabil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
444 Eyvazov Mahir Etibar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
445 İbrahimov Səfər Vidadi Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
446 Səfərov Rəşad Etiram Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
447 Nəsrullayev Ayxan Əmrulla Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
448 Aliyev Elmar Saday Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
449 Babakişiyev Namik Oktay Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
450 Bağıyev Şükran Yanvar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
451 Səmədli Seymur Məhəbbət Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
452 Rəhimxanov Muhuddin Tacib Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
453 Rüstəmli Əliyar Qismət İsmayıllı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
454 Cəbrayılov İslam Cəbrayıl Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
455 Məmmədov Osman Qaçay Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
456 Xəlilov Emin Kazım Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
457 Rzayev İsa Namik Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
458 Mailov Natiq Əlisahib Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
459 Canatov Yaşar Mehdi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
460 Əliyev İbrahim Gündüz Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
461 Məmmədov Səid Sərdar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
462 Xanmuradov Əvəz Nurağa Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
463 Atalıyev Rəşad İlham Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
464 Abdullayev Əlizadə Ramiz Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
465 Hacıyev Saday Azər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
466 Qasımov Natiq Tofiq Izolyasiyaçı-örtükçü Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
467 İsgəndərov Araz Almaz Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
468 Rəhimli Ülvi Tağı Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
469 Səlimov Aslan Ziyafət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
470 Salahova Azadə İdris Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
471 Məhərrəmov Səbuhi Bilal Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
472 Yusifli Şamil Nəbi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
473 Fərəcov Əli Əflatun Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
474 Aydəmirov Murad Zeynəddin Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
475 Hüseynova Əfsanə Hicran Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
476 Qasımov Elməddin Qalib Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
477 Bayramzadə Fatmaxanım Mehman Lənkəran rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
478 Mehdiyev Famil Gündüz Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
479 Abbasov Rəşad Ələddin Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
480 Həsənov Kənan Mükafat Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
481 Quliyev Şahin Niyazi Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
482 Şirəlizadə Ramin Mətləb Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
483 Məmmədov Azər Cavanşir Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
484 Mirəliyev Anar İman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
485 Məmmədov Taleh Arif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
486 Səlimov Şəhriyar Atalar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
487 Camalov Rəşid Natiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
488 Kərimov Haldun Adil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
489 Səfərəliyev Araz Mürşüd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
490 Kərimov Nicat Tahir Nasos qurğusu maşinisti Baxılır  
491 Qarayev İmdad Xanziyad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
492 Muradlı Əbubəkir Yunus Şəki rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
493 Kərimov Baba İmanverdi Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
494 Həmidov Hafiz Həmid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
495 Əbdürrəhmanlı Alı Sədi Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
496 Qurbanov Fərrux Akif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
497 Rəhimov Şəhriyar Bəxtiyar Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
498 Alıyev Kazım Xamiz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
499 Kazımlı Sübhan Valeh Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
500 Əlizadə Nail Cavanşir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
501 Zülfiqarov Röyal Soltanhəmid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
502 Nüsrətli Xəzər Cahangir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
503 Azayev Şəkərəli Rəcbər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
504 Əliyev Nofəl Fizuli Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
505 Piriyev Məqrur Mənsur Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
506 Hacıyev Şahin İmran Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
507 Əcəmov İbrahim Elçin Biləsuvar rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
508 Səmədova Nuranə Akif Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
509 Abbasov Elnur Mehman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
510 Mamedov Norvuz Bayraməli Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
511 Aliyev Pervin Elbarat Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
512 Səfərov Ramiz Bəfail Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
513 Məmmədkərimov Mahir Əlyar Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
514 Ibayev Ilkin Tərlan Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
515 Aslanov Təbriz Mətləb Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
516 Alxanbəyli Ağaməli Mehdixan Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
517 Məmmədov Zəfər İxtiyar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
518 İsmayılov Oruc Ədalət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
519 Hacıyev Nahid Faiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
520 Nərimanlı Kamran Nəriman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
521 Cəfərli Fuad Rauf Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
522 Əliyev Fərid Fazil Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
523 Eyvazov Azad Alik Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi  
524 Eminov Rahib Fazil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
525 Əhmədov Əfqan Şahin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
526 Allahverənli Emil Mürvət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
527 Nərimanlı Qəzənfər Nəriman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
528 Şahmarlı Müqəddəs Vaqif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
529 Heydərov Nicat Fazil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
530 Əlizadə Tural Rəsul Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
531 Mirzəyev Tale Telman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
532 Nuriyev Vüsal Gülağa Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
533 Eyyubov Fərid Şakir Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
534 Cabbarov Oktay Rövşən Oğuz rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
535 Bayramov Sahib Sərdar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
536 İsgəndərov Səməndər Heybət Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
537 Qarayev Gəncəli Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
538 Süleymanov İqbal Alı Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
539 İsgəndərov Elnur Heybət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
540 Dəmirov Sərxan Natiq Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
541 İsgəndərov Nurlan Heybət Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
542 Nəsibov Mədəd Həmid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
543 Bayramov Əli Yadulla Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
544 Bayramov Zülfüqar İlqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
545 Azizov Aqil Faiq Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
546 Mərdanov Rövşən Fəxrəddin Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
547 Niyazova Leyla Bəxtiyar Süzücü-tökücü Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
548 Bədirov Tural Rasim Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
549 ismayılov Niyaməddin Səhliyar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
550 Umudov Ramin Budaq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
551 Səbzullayev Elçin Mülķüm Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
552 Mahmudzadə Təhmasib Tələt Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
553 Qədimov Tərlan Alik Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
554 Babayev Əhməd Əli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
555 Əliyev Samiq Valeh Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
556 Niftəliyev Nemət Teymurağa Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
557 Niftəliyev Təbriz Teymurağa Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
558 Vəliyeva Aynurə Fazil Süzücü-tökücü Seçildi  
559 Məmmədov Şöhlət Dəyanət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
560 Həmidov Nahid İsaməddin Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
561 Musayev Anar Mürşüd Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
562 Nəcəfov Cəfər Ədhəm Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
563 Ramazanov Məhəbbət Adil Aparatçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
564 Məmmədov Zahid Vidadi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
565 Məmişova Fatimə Hafiz Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
566 Məmmədova Siddiqə Nail Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
567 Həsənzadə Zaur Yengibar Süzücü-tökücü Seçildi  
568 Ismayilov Allahverdi Ədalət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
569 Ağalarov Nail Vüqar Nasos qurğusu maşinisti Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
570 Cavadov Samir Ağamoğlan Neftçala rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
571 Mustafayev Rəşad Kərim Şamaxı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
572 Yusifov Elvin Bulud Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
573 Xanməmmədov Xanməmməd Mehman Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
574 Xanməmmədov Oruc Mehman Neftçala rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
575 Məmmədov Elçin Cavanşir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
576 Mehdiyev Rövşən Gülabbas Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
577 Əliyev Sərvan Qafar Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
578 Nəhmədli Əli Hafis Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
579 Əzimov Fərid Böyükağa Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
580 Məmmədov Seyran Elmar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
581 Aslanov Murad Şahinoviç Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
582 Məmmədov Orxan Faiq Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
583 Vələdov Elşən Murad Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
584 Şahgəldiyev Allahverdi Vidadi Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
585 Soltanov Adəm Zülfü Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
586 Cənnətov Canat Eldar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
587 Hadıyev Rüfət Bəxtiyar Aparatçı (Yalnız kişilər) Baxılır  
588 Mahmudov Azad Nayib Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
589 Qəhrəmanov Vüsal Arif Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
590 İbrahimov Səid Oktay Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
591 Mikayılzadə Şirxan Eyvaz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
592 Hüseynov Yunis Yusub Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
593 Dadaşov Yaşar Rasim Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
594 Şahgəldiyev Şöhrət Vidadi Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
595 Qəhrəmanlı Şövqi Eldəniz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
596 Göyüşzadə Mustafa Akif Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
597 Ərşadlı Orucəli Əşrəf Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi  
598 Kiçikbəyova Arzu Soltanhəmid Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
599 Vəlizadə Gündüz Vahid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
600 Ağabəyov Sədulla Bədirxan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
601 Abışzadə Əli Cabbar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
602 Xanbiyev Aslan Rüstəm Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
603 Lazımov Heydər Əli Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
604 Hüseynzadə Kamran Vüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
605 Həmidov Pərviz Həmid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
606 Nuriyev İslam Əziz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
607 Əliyev Orxan Calaluddin Şəki rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
608 Həmidov Nail Firudin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
609 Hüseynova Şəfa Vüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
610 Eyvazlı Taleh Tahir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
611 Səmədli Zərifə Məhəbbət Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
612 Musazadə Aqil İsmayıl Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
613 Mövlamov Eldar Nazim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
614 Həsənov Nicat Oruc Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
615 Muradov Nail Rəfayıl Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
616 Mustafayev Namik Əfsər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
617 Məmmədli Vüsal Himalay Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
618 Abdullayev Anar Cümşüd Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi  
619 Əzizov Vasif Oruc Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır  
620 Məmmədov Əsgər Fəxrəddin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
621 Qarayev Ziyad Baxış Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
622 Məmmədov Orxan Vidadi Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
623 İmranlı Sehran Salman Masallı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
624 Novruzov Zaur Rəhim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
625 Eldarzadə Tural Məhərrəm Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
626 Məmmədov Kamran Qurban Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
627 Tağızadə Nemət Ədalət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
628 Əzizov Xaləddin Muxtar Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
629 Mustafayev Mansur Sərvər Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
630 ismayılov Araz Qafur Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
631 Sadiqov Elimdar Elburus Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
632 Mirzəyev Azər Əzzəli Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
633 Məmmədov Xəlqani Xəqani Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
634 Mövlamov Şəmsi Hikmət Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
635 Niftəliyev Qabil Bəkir Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
636 Mehtiyev Əfqan Mehman Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
637 Əliyev Orxan Əvəz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
638 Manafov Asif Beybud Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
639 Ağayev Elçin Elnur Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
640 Abdullayev Orxan Buludxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
641 Zülfüqarov Rafət Hidayət Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
642 Məlikov Mirağa Əlibaba Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
643 Məmmədov Vüsal Mafər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
644 Cəfərova Aysel Cəfər Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
645 İbrahimov Vüsal Fərman Süzücü-tökücü Seçildi  
646 Ismayilov Nəriman Ehtibar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
647 Abasov Ceyhun Ramiz Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
648 İdrisov Arif Adil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
649 Hüseynzadə Sirac Vilayət Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
650 Süleymanlı Mansur Elman Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
651 Mirzəyev Samir Mirzə Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
652 Xammədov Əli Afət Biləsuvar rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
653 Səmədov Şükran Elşad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
654 Cəfərov Heydər İlqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
655 Əzizov Mübariz Robert Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
656 Kərimov Əvəz Mirağa Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
657 Əliyev Elvin Feyruz Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
658 Məmmədov Atabəy Maarif Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
659 Abdulov Rəhim Xanlar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
660 Şahsuvarov Uğur Eldəniz Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
661 Quliyev Vasif Rasim Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
662 Şirinov Rauf Mətləb Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
663 Bəbirov Vüsal Zahid Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
664 Hümbətov Sabit Aqil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
665 Hüseynov Ülvi Paşa Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
666 Əliyev Oruc Musa Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
667 Həmzəyev Nemət Qahir Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
668 Abdullayev Mehrac Oktay Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
669 Bəhrəmzadə Fərid Vüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
670 Dadaşev Samir Tofiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
671 Xəlilov Orxan Şamil Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
672 Quliyev Cəmil Rafiq Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
673 Zeynalov Zahid Rasim Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
674 Məmmədov Ruzigar Nazim Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
675 Rüstəmli Elməddin Vahid Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
676 Hüseynova Günel Ağalar Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
677 Mustafayev Cəsarət Eldar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
678 Ismayilov Elvin Şahin Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Baxılır Qeydiyyat ünvanı dəqiqləşdirilməlidir.
679 Aydınlı Hüseyn Ziyaddin Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
680 Hacaliyev Fəqan Məzahir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
681 Baxşıyev Əlbaxış Nursoltan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
682 İmanlı Zamin Bəhmən Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
683 Müslümov Nofel Qəzənfər Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
684 Babayev Renat Fuad Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
685 İsmayılov Alim İlman Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
686 Osmanov Zaman Altay Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
687 Məmmədov Nicat Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
688 Aslanov Siyavuş Arzu Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
689 Ələkbərli Bəhruz Rəşid Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
690 Səlimov Yafəz Kərim Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
691 Qurbanov Xəyyam Qüdrət Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
692 Xalisli Ümüdvar Habil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
693 Abdullayev Abdulla Sənan Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
694 Abdullayev Rəsul Sənan Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
695 Məmmədli Nurlan Sakit Biləsuvar rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
696 Məmmədov Maşallah Nuru Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
697 Musayıbova Fəridə Xankərəm Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
698 Əlisultanov Bədəl Yunus Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
699 Azadoğlu Məhəmməd Azad Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
700 Dabaxov Sənan Məhəmməd Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
701 Azayev Nurlan Elman Takelajçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
702 Nadirov İbrət Hafiz Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
703 Hüseynov Xəzər Nəsrəddin Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
704 Qarayev Vüsal Əyyam Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
705 Xanputayev Həsən Hacı Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
706 Qədimov Əkbər Cavanşir Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi  
707 Hacıyev Bəxtiyar Kərim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
708 Rəhimli Orxan Elşən Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
709 Abdullayev Elşen Rövşən Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
710 Tahirzadə Asif Amil Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
711 Paşayev Asim Rasim Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
712 Niftəliyev Elvin Sərvər Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
713 Baxşəliyev Cəmil Vəki Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
714 Əkbərov Vüsal Arif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
715 Şakirov Samid Seyid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
716 Qaibov İsmət Ramiz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
717 Yaqubov Əli Əbülfəz Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
718 Cabbarlı Murad İlham Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
719 Həsənov Fərhad Yaşar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
720 Qədirli Fərrux Əhliman Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
721 Əzizov Oruc İdris Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
722 Zeynalov Elvin Cəlal Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
723 Ibadov Kənan Sadiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır  
724 Məhərrəmov Ceyhun Ağamirzə Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
725 Mirzəyev Məhəmməd Mirzəcan Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
726 İbrahimov Çingiz Xaliq Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
727 Zərbəli Həsən Vüqar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
728 Quluyev Nurlan Fəsli Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
729 Babayev Amin Cəmil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
730 Şahgəldiyev Mərifət Vidadi Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
731 Aslanlı Bəhruz Namiq Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
732 Abdullayeva Əfsanə Eldar Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
733 Cəfərov Əliş Feyzulla Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
734 Muxtarov Seyfulla Eynulla Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
735 Həsənov Umud Xanlar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
736 Quliyev Yusif Həbib Şamaxı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
737 Qocalızadə Elməddin Aydın Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
738 Süleymanov Coşqun Babagözəl Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
739 Əliyeva Böyükbacı Ravil Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
740 Qoçalızadə Elvin Aydın Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
741 Qarayev Rüfət Allahverən Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
742 İskəndərov Famil İskəndər Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
743 Ismayilov Orxan Telman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
744 Xəlilov Rəhman Fərasət Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
745 Məmmədrzayev Müzamir Ramiz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
746 Novruzov Şahin İbrahim Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
747 Musayev Telman Teymur Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
748 Həsənov Nicat Vüqar Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
749 Əliyeva Ayşən Səməndər Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
750 Vəliyev Vasif Həbib Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
751 Abdullayev Mehrac Mehman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
752 İsmayılov Cabir Cavid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
753 Talibov Orxan Oktar Şəki rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
754 Heybətov Elxan Gülyar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
755 Məmmədov Vahid Vidadi Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
756 Zərbəliyev Şirinbala Laçın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
757 Əmirxanov Ülfət Natiq Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
758 Cəlilov Mərahim Teyyub Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
759 Kərimov İsmət Maqsud Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
760 Qayınbəyov Rasim Əlibəy Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
761 Qayınbəyov Bikər Əlibəy Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
762 Yusifli Qara Elçin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
763 Qocalı Həcər Müşviq Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
764 Ağacanov Tahir Mirzəcan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
765 İsmayılova Səkinə Azər Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
766 Mirzəli Pərviz Əyyub Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
767 Şabanov Ceyhun Cümşüd Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
768 Əliyev Həbib Xanoğlan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
769 Fərziyev Nayib Yusif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
770 Mərfədov Nicat Ətraf Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
771 Şahverdizadə Aytən Elşən Biləsuvar rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
772 Zeynallı Mirzə Hikmət Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
773 Hüseynov Elçin Məhəmməd Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
774 Zeynalov Allahverdi Məhəbbət Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
775 Mustafazadə Buludxan Əflatun Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
776 Hüseynov Pərvin Əhməd Süzücü-tökücü Seçildi  
777 Məmmədov Tamerlan Əhliman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
778 Hüseynzadə İslam Ədil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
779 Adgözəlov Əjdər Aslan Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
780 Əhmədov Murad Osman Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
781 Musayev Məhərrəm Malyatdin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
782 Hümbətov Azad Şahin Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
783 Babazadə Əlitalıb Fərhad Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
784 Həsənov Mahir Şaban Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
785 Qaçayev Cavidan Elxan Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi  
786 Hüseynov Təbriz Xanbala Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
787 Alhüseynli Tuqay Fəxrəddin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
788 Cəlalov Aqşin İxtiyar Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
789 Həsənli Xudabaxış Eldar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
790 Quliyev Həbib Fəxrəddin Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
791 Şeydayev Rəşad Şərafəddin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
792 Sadıqov İbrahim Hacıbaba Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
793 Fərzullazadə Elməddin Niyaməddin Takelajçı (Yalnız kişilər) Baxılır  
794 Bilalova Nərmin İgidağa Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
795 Musazade Əli Yaşar Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi  
796 Salmanlı Nurlan Mehman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
797 Əsədli Niyazi Rövşən İsmayıllı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
798 Məmmədov Tərlan Azər Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
799 Həsənli Sahil Yaşar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
800 Süleymanov İsmayıl Sübhan Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
801 Mehdiyev Romik Əliməmməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
802 Zülfüqarov Nicat Rahib Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
803 Səfərəli Məhərrəm Süleyman İsmayıllı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
804 Mansurov Kamran Asəf Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
805 Albaşirov Sahib Naib Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
806 Kərimov Əmrah Əvəz Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
807 Məhərrəmov Səməndər Tehran Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
808 Niftəliyev Sadiq Mayis Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
809 Eyvazov Elməddin Nəsib Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
810 Salahov Vüqar Şeyda Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
811 İbrahimova Esmira Davud Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
812 Qarayeva Nuranə Məlik Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
813 Zaqirbekov Samir Rauf Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
814 İbrahimov Asiman Fikrət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
815 Talıbov Elvin Adil Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
816 Xankişiyev Elnur Əbülfət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
817 Qurbanov Heybət Əbülfət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
818 Ağakişiyev Murad Sadıq Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
819 Bədəlov Nurlan Etibar Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
820 Əliyev Rüfət Rafiq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
821 Əliyev Orxan Nəriman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
822 Şıxbabayev Fərid Firdovsi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
823 Allahyarlı Seyran Ziyafət Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
824 Xankişiyev Mətləb İsmi Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
825 Bayramov Orxan Rafiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
826 Paşazadə Azad Tofiq Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
827 Zərbəliyev Cavid Bəhram Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
828 Cavadzadə Orxan Firudin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
829 Məmmədzadə Osman Əhliman Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
830 Aslanov İlqar Nağdı Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
831 Tapdiqov Turan Intiqam Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
832 Məmmədov İlkin Akif Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
833 Mürsəlov Vüqar Əşrəf Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
834 Rəhimli Vüsal Yasir Ağcabədi rayonu üzrə Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər Seçildi  
835 Ələkbərov Nəsib Azər Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
836 Məcidov Vüqar İlqar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
837 Şahverdizadə Aydan Elşən Masallı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
838 Babayev Misirxan Namizəd Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
839 Yusifov Cavid Elşən Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
840 Qaziyev Mehin Teymur Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
841 Mansurov Cavid Eldəniz Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
842 Aslanov Mehdi Namiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
843 Mustafayev Əziz Cavad Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
844 Aslanov Elvin Namiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
845 Şirinova İlahə Xasay Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
846 Süleymanov Qurban Abbas Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
847 Abdullayev Eltac Rövşən Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
848 Quluzadə Əli Sarvan Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
849 Güllərov Şahvələd Nizami Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
850 Mehdizadə Nurxan Oqtay Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
851 Ibrahimova Dilara Raufovna Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
852 Mirzəyev Pərviz Marif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
853 Vəliyev Sənan Lətif Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
854 Səttarov Əzim Ərəstun Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
855 Əsgərov Kərim Nazim Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
856 Cəfərquluzadə Etiram Elşad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
857 Abasov Cavid Zaman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
858 Şahbalayeva Fatimə Şahbala Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
859 Muradov Bəybələd Fərman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
860 Kərimova Aydan Alim Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
861 Məlikov İbrahim Qacar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
862 Mirzəbəyov Rəşid Kamaləddin Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
863 Mirzəyev Əlisafa Qardaşağa Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
864 Əhmədov Səbuhi Xəqani Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
865 Əliyev Həsən Arif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
866 Ələnurlu Nurəddin Elçin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
867 Abdullayev Elşən İbadət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
868 Hüseynov Nəsrullah Nazim Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
869 Əlizadə Kamal Mehrab Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
870 Nəcəfov Mikayıl Hüseynağa Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
871 Tomarov Tural Rəfi Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
872 Seyidzadə Ağarəşad Ağarəfi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
873 Hümmətov Mahir Ramiz Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
874 Əzizov İsmət Əlirza Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
875 Mehdiyev Vüsal Sayəddin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
876 Qənbərov Kamran Zöhrab Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
877 Məmmədov Elgün Aydın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
878 Ibrahimov Sabir Rakif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
879 Soltanov Mirəli Mirdamət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
880 Vəlizadə Həsən Gündüz Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
881 Pirimov Güləhməd Elsevər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
882 Xəlilov Nəriman Fərman Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
883 Ağayev Vahid Elçin Oğuz rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
884 Novruzlu Turan Surəddin Gədəbəy rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
885 Əliyev Tahir Əli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
886 Tağıyev Elnur Sabir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
887 Qurbanov Məhəmməd İslam Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
888 Ələkbərov Ağa Eldar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
889 Osmanov Fərhad Vidadi Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
890 Tahirov Talıb Zahir Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
891 Mirzəliyev Neymət Taleh Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
892 Hüseynova Könül Balaş Süzücü-tökücü Seçildi  
893 Atakişiyev Səyyad Əlirza Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
894 Səmədov Rasəf Rafiq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
895 Qüdrətli Cavid Cəfər Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
896 Əhmədov Nail Azər Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
897 Muradov Kirman Cavid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
898 Həmidov Nadir Bayram Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır  
899 Qasımov Ayxan İlham Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
900 Misirli Ülviyyə Ata Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
901 Allahyarov Şaiq Yaşar Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
902 Xankişiyev Xanlar Fuad Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
903 Ələkbərov Ağasəlim Eldar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
904 Rəsulov Yusif Rüfət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
905 Həsənov Kamran Əsəd Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
906 Əliyev Elmir Elşən Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
907 Mehdiyev Mehrac Mehdi Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
908 Məmmədov Fərid Müşfiq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
909 İmanov Elvin Eldar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
910 Mirzəzadə Nəcməddin Etimad Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
911 Cəfərli Rəhim Əlövsət Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
912 Kuliyev Yurik Firuddin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
913 Orucov Elmar Qafar Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
914 Xanbabayev Mahir Xanış Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
915 Müslümov Adik Mirzəxan Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
916 Məmmədov Cahangir Afis Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
917 Kərimov Azər Elşən Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
918 Zeynalov Elvin Vəliəddin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
919 Həsənov Niftalı Fikrət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır  
920 Mirağazadə Alqayıt İlham Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
921 Əzizov Yunus Malik Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
922 Xəlilova Şəms Bulud Süzücü-tökücü Seçildi  
923 Xəlilova Türkan Babək Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
924 Tumarlı Zaur Qalib Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
925 Məmmədov İlkin Şahin Qablaşdırma üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
926 Musazadə Fariz Təyyar Şəki rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
927 Hüseynzadə Əkbər Tofiq Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
928 Hüseynov Vurğun Səbuhi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
929 Bayramov Araz Azad Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
930 Məlikov Cavidan Salman Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
931 Qarayev Şamxal Daşqın Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
932 Əsgərov İsmət Elburus Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
933 Muradov Cavid Canəhməd Aparatçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
934 Mehdizadə Turan Hüseynağa Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
935 Əhmədov Elvin Elçin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
936 Dünyamalızadə Kənan Nüşirəvan Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
937 Babayev Murad Akif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
938 Məstənov Nicat Leysan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
939 Ələsgərli Elməddin Ələddin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
940 Həsənova Kamalə Seyfəl Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
941 Ağayev Taleh Bağır Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi  
942 Mədətov Zabit Mübariz Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
943 Babayev Hacıbala Rail Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
944 Hüseynli Vurğun Səbuhi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
945 Əsədov Intiqam Şirin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
946 Sailov Amil Tofiq Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
947 Əliyev Rəvan Paşa Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
948 Mansırov İsmayıl Bəxtiyar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
949 Alicanov Fəxrəddin Fikrət Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
950 Zamanov Orxan Fərahim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
951 Ramazanov Kamran Elbrus Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
952 Xanmirzəyev Soybalı Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
953 Mütəllimov Heydər İbrahim Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
954 Ağarzayev Rəşid Rövşən Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
955 Səfərov Qələmşah Səfər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
956 Kərimov Vüsal Səxavət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
957 Quluzadə Natiq Məmmədiyar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
958 Qasımlı Heybət Abdulhəşim Aparatçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
959 Qurbanova Nurlana Canpolad Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
960 Babalı Yusif Şəfa Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
961 Qasımova Həcər Əsəd Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
962 Vəliyev Elməddin İdris Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
963 Seyidov Ceyhun Bəhlul Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
964 Ismayilov Fariz Asif Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
965 Kərimov Süleyman Sair Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Baxılır  
966 Məmmədkərimov Loğman Əlyar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
967 Məmmədov Mayıl Eyyub Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
968 Əsgərov Sənan Telman Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
969 Zahirov Fuad Nurəhməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
970 Haciyeva Fatma Ferhad Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
971 Quliyeva Şəkər Xudaverdi Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
972 Əsədov Elgün Telman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
973 Hacıxanova İlahə Cavad Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
974 Bayramov Taleh Valeh Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
975 Kərimov Qulam Nizami Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
976 Nurmətov Zaman Əmirxan Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
977 Qəniyev Həmid Daşqın Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
978 Ağalarova Ülkər Elşad Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
979 Nurmətov Rəhimxan Əmirxan Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
980 Əliyev Mehdi Qəhrəman Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
981 Şıxıyev Yasəf Məhəddin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
982 ismayılov Gündüz Bayram Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
983 Əsgərov Cahandar İftixar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
984 Dadaşova Firəngiz Feyruz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
985 Zeynalov Penah Abdul Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
986 Məmmədov Elşən Elxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
987 Mahmudov Əfqan Şəfi Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
988 Həsənov Vüqar imaməddin Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
989 Soltanzadə Qiyas Taleh Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
990 Quliyev Rauf İlşad Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
991 Musazadə Şakir Əli Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
992 Quliyev Oruc Rəhim Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi  
993 Ələkbərov Xalid Oruc Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Seçildi  
994 Kərim Tamara Məzahir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
995 Ağasiyev Elşən Ağalar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
996 Nağıyev Sahil Babək Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
997 Şəmilli Fuad Nəbi Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
998 Məmmədli Nizami Rza Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
999 Şərəfova Xatirə Əlifran Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1000 Abbasov Rəşid Rəsul Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1001 İbrahimov Anar Rafael Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1002 Rüstəmov Samir Namaz Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1003 Məhərrəmova Günel Habil Kimyəvi analiz laborantı Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1004 Abdullayeva Lale Ziyəddin Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1005 Bəylərov Arzum Şirzad Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1006 Hacıyev Elnur Nizami Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1007 Xəlilov Umudalı Xəqani Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1008 Vəliyev Ağa Əliağa Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1009 Hüseynli Əbutalib Namus Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1010 Nəcəfli Toğrul Məcnun Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1011 Musayeva Təranə Huseyin Süzücü-tökücü Seçildi  
1012 Bayramov İlkin Bəkir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1013 Ağayev Kamil Rafik Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1014 Əskərli Sadiq Nurəddin Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1015 Nağızadə Araz Hikmət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1016 Babazadə Aynur Tərlan Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1017 Kərimov Orxan Aydəmir Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1018 Quliyev Kamran Vidadi Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
1019 Baxışov Seymur Zahir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1020 Əliyev Zamiq Elşad Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
1021 Süleymanov Bekteş Elxan Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
1022 Xəlilov Məftun Rahib Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1023 Bayramov Zaid Valeh Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1024 Ədilov Gülbaba Sərdar Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1025 Şiraliyev Ziya Aqil Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1026 Həsənov Əfqan Oktay Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1027 Həşimov Balaxan İlqar Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
1028 Rəhimov Elvin Əlizadə Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1029 Möhübov Səlim Vahid Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1030 Xəlilov Xəyyam Həmid Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1031 Rüstəmov Məhəmməd Altay Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1032 Nağıyev İlyas Arif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1033 Miriyeva Nərmin Məhəmməd Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1034 Şahbazov Akşin Vilayət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1035 Miriyev Mirələm Məhəmməd Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1036 Həsənzadə Həsən Cənnət Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
1037 Novruzov İlkin Asif Takelajçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1038 Qənbərov Kamran Səxavət Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
1039 Haşımova Günel Mürsəl Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1040 Civişov Nicad İlham Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1041 Heybətov Təvəkkül Qadir Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1042 İslamov Abdurahman Elman Takelajçı (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1043 Quliyev Pərviz Bədəl Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1044 Məhərrəmov Nicat Teymur Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1045 Canatov Əlibala Mehdi Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1046 Qasimova Səma İzzət Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi  
1047 Davidov Faiq Fərman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1048 Muradov Əli Şəmşir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1049 Əzizov Simran Davud Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır  
1050 Rəhimov Misir Rəfail Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1051 İskəndərov Mübariz İzzət Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1052 Cabbarov Rüstəm Vahid Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1053 Maliyeva Nəzrin Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1054 Rəhimov Samir Malik Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1055 Surxayev Kamran Şahlar Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi  
1056 Ayvazov Məhəmməd Nizaməddin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1057 Məhərrəmov Seymur Səyyad Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1058 Paşayev Camil Vəlican Masallı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1059 Tağıyev Elvin Eldar Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1060 Abdullayev Cavid Yaşar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1061 Əliyev Elnur Arif Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
1062 Allahverdiyeva İlahə Hətəmxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1063 Cəfərov Məhəmməd Rasim Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1064 Bəxtiyarlı İxtiyar Ehtibar Oğuz rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1065 Salmanov Orxan Zakir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1066 Qasımzadə Mirədalat Mirəhməd Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1067 Şirinova Nərmin Hilal Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1068 Əliyev Sahil Gülağa Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1069 Əhədov Mirəhəd Mahir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1070 Bayramov Mehti Tahir Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1071 Məmmədov Rüfət Əliseyn Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1072 Şəbiyev Rövşən Mövsüm Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1073 Yunsurov Səbuhi Bilal Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1074 Yusubov Yusif Manaf Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1075 Məmmədrzayev Ayaz Rəşid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1076 Məhərrəmov Nurlan Nurəddin Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1077 Hüseynov Fuad Dilqəm Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1078 Sadıxov Vadim Faik Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1079 Vəliyev Bəhram Güloğlan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1080 Rzayev Rəşad Mayis Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1081 Əliyev Tural Şahlar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1082 Aqapov Denis Viktoroviç Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1083 Hüseynov Elvin Zaman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1084 Quliyev Tural Xanverdi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1085 Nəcəfli Rəhman Şahin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1086 Süleymanova Zeynəb Elxan Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1087 İsrafilov Asim Altay Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1088 Əzizov Toğrul Şahid Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1089 Gəraylı Amil Ağabala Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1090 Zeynallı Fikrət Aydın Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1091 Hüseynova Çinarə Əliheydər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1092 Şükürov Nurlan Xalıq Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1093 Əhmədov Namiq Nadir Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1094 Rizaxanov Raid Nəsrət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1095 Sultanlı Fidan İlham Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1096 Əliyev Fərid Fərhad Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1097 Məmmədova Nərgiz Elşad Kimyəvi analiz laborantı Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1098 Zahidli Muhamməd İbadət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1099 Cəfərov Rafail Rafət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1100 Məmmədzadə Nurlanə Vidadi Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1101 Hacıyev Elşən Paşa Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1102 Xanmirzəyev Pərviz Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1103 Rüstəmov Cəlil Cavid Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1104 Cəlilov Elşen Vidadi Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1105 Balamətov Rəşid Pirmet Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1106 Ayazov Bulud Cahangir Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1107 Mustafayev Mustafa Namik Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1108 Məlikov Ceyhun Adil Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1109 Vəliyeva Xatirə Yəhya Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1110 Aslanov Yaşar İslam Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1111 Ələkbərov Neman Namid Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1112 Heybətov Behbud Rabil Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1113 Babayev Səyyaf Həsrət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1114 Məmmədov Vüsal Habil Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1115 Musayev Aslan Nizami Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1116 Məmmədov İlkin Sədrəddin Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1117 Zamanov Rabil Ibrahim Masallı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1118 Əliyev Cavad İbrahim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1119 Məlikov Şamil Hikmət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1120 Əhmədov Elsevər Sakit Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1121 Əbulhəsənov Pərviz Söhbət Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1122 imamquliyev ilham islam Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1123 Həmidov Fuad Şahvələd Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1124 Cəfərli Zəfər Ədalət Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1125 Soltanov Şıxı Soltanəhməd Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1126 Abdullayev Tağı Elşad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1127 Fətullayev Ünal Zəfər Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1128 Əzizov Vüsət İdris Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1129 Mirzəyev Sədulla Rövşən Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1130 Xurşudov Rövşən Şükür Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1131 Əzizov Fərhad Bəxtiyar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1132 Əhmədov Vüqar Bayram Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1133 Salamov Fərid Cahangir Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1134 Misirxanov Samir Mahir Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
1135 Bəndalıyev Bəhmən Mahir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1136 Dadaşova Fəridə Baladadaş Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1137 Rzazadə Elton Sədaqət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1138 Məmmədov Serxan İlqar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1139 Dadaşova Fərizə Baladadaş Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1140 Zərbəliyeva Jalə Əmrah Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1141 Balakişiyev Elgün Vahid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1142 Cavadlı Elgün İsgəndər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1143 İbrahimov Toğrul Surxay Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1144 İbrahimov Kamandar Xozeyin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1145 Rəsulov Vüqar Yaşar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1146 Mustafayev Asim Rasim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1147 Əsədullayev Davud Kamil Süzücü-tökücü Seçildi  
1148 Mirzəyev Kamil Ilham Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1149 Mirzəyev İsmayıl Nail Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1150 Qədirov Sakit Seymur Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1151 Əliyev Kənan Rauf Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1152 Əsgərzadə Tural Eyvaz Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1153 Novruzlu Rahid Abasət Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
1154 Əsədov Ehtibar Əskər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1155 İsayev Kamran Hafis Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1156 Quliyev Fehruz İlşad Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1157 İsayev Cavid Əzizxan Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1158 Alıquliyev Məhərrəm Veysəl Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1159 Dəmir-zadə Əbdüləli İlqar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1160 Yusifli Ramazan Razi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1161 Qasimov İsmayil Nahid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1162 Məmmədov Məmməd Nadir Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1163 Novruzov Sərdar Sərvər Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1164 Ismayilov Ruslan Ilham Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1165 Məmmədov Əliəkbər Məhəmməd Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1166 Sadıqova Günay Eldar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1167 Əliməmmədli Elvin Nemət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1168 Aydəmirov Rasim Caməddin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1169 Nəsibli Ənvər Alməhəmməd Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1170 Şəmilli Məhəmməd Teymur Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1171 Əsədli Əbülfəz Əli Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1172 Məmmədov Fərid Məcid Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1173 Həsənov Nicat Həsənağa Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1174 Babayev Elvin Abasəli Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1175 Əsədullayev Ziya Ədalət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1176 Soltanov Məmmədrza Xəqani Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1177 Məmmədli Məryəm Bəhman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1178 Ağabalayev Aydın İbrahim Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1179 Qədirli İmanverdi Yalçın Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1180 Novruzov Elmin Elçin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1181 Əhmədov Natiq Zahir Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1182 Xalikov Seyfulla Vaqif Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1183 Abdullayev Mübariz Fikrət Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1184 Nurəddinov Zaur Fizuli Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1185 Usubov Oqtay Əli Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1186 Poladov Süleyman Bəhmən Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1187 Bayramov Bəxtiyar Etibar Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1188 Ismayilov Ismayil Elnur Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1189 Cəfərzadə Səttar Arif Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1190 Yusifzadə Emin Hikmət Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1191 Şirinova Esmira İlqar Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1192 Novruzov Nəcəf Cəbrayıl Süzücü-tökücü Seçildi  
1193 Allahverdiyeva Nuriyyə Hafiz Izolyasiyaçı-örtükçü Seçildi  
1194 Şəmiyəv Rahim Rasim Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1195 Fərizyev Cavid Eynulla Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1196 Əsədov Elçin Əzim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1197 Beybutov Firudin Zərbəli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1198 Iskəndərov Natiq Şaiq Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1199 Əhmədov Ruslan Rafiq Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1200 Süleymanov Murad Qazı Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1201 Hüseynov Bəybala Vyaceslav Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1202 Mirzəağazadə Mirzəağa Əlihəsən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1203 Bayraməliyev Nurlan Elşən Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1204 Məmmədov Səyyar Əlvan Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1205 Şıxıyev Turan Fəxri Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1206 Murtuzayev Telman Rəhim Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1207 Məmmədov İsrafil Şamil Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1208 Ağamalıyev Dadaş Tofik Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1209 İbrahimov Nəcəf Ərzuman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1210 Hüseynov Emin Məhəmməd Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1211 Mənefov Ədalət Zahid Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1212 Cavadzadə Sahib Ağababa Şamaxı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1213 Novruzov Əmrah Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1214 Piroğlanov Nail Azad Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1215 Məhəmmədov Səməd Maksimoviç Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1216 Ləzgiyev İslam Razim Qazla kəsən (Yalnız kişilər) Baxılır  
1217 Nəbiyev Emil Maratoviç Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1218 Sevindikov Babək Elsevər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1219 Əmənov Murad Bilman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1220 Abdullayev Seymur Ziyadxan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1221 Rəhimli Əmrah Səfər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1222 Məhəmmədov Ceyhun Həsən Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1223 Qəribov Nicat Familovic Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1224 Rəhimli Amin Səfər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1225 Hacağayev Ötkəm Rəşid Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1226 Yusifzadə İntiqam Mehman Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1227 Əlibalıyev Elnur Natiq Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1228 Süleymanlı Süleyman Füzuli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1229 Osmanov Şöhrət Ramiz Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1230 Cəbrayıllı Samir Cəbrayıl Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1231 Nəcəfov Orxan Əkrəm Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1232 Əskərzadə Mehman Mürşüd Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1233 Fərhadov Fərhad Feruz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1234 Qəniyeva Günel Abdulla Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1235 Qəhrəmanlı Ramin Məhəmməd Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1236 Əskərzadə Zümrüd Mürşüd Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1237 Məlikov Nurlan Polat Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1238 Əsgərov Ruslan Bahadur Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1239 Şirinov Orxan Akif Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1240 Novruzov Natiq Rövşən Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1241 Nəsirov Elcan Babaca Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1242 Cəfərov Maşallah Sahib Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1243 Quliyev Məhərrəm Ali Ağcabədi rayonu üzrə Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər Seçildi  
1244 Qasımov Şəmsi Nəvai Ağcabədi rayonu üzrə Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər Baxılır Təhsili dəqiqləşdiriləcəkdir
1245 Fərzəliyev Yusif Elmar Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1246 Əliheydərzadə Şamxal Abbas Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçildi  
1247 Süleymanov Xanlar Mürşüd Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçildi  
1248 Güləlizadə Kəbirə Rəhim Kimyəvi analiz laborantı Seçildi  
1249 Qafarov Qaçay Alşan Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1250 İsmayılov İsmayıl Elnur Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçildi  
1251 Əzizov Adı Rəsul Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1252 Novruzov Cavid Əvəz Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçildi  
1253 Əliyev Rahib Murad Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1254 Bünyadov Elməddin Mübariz Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1255 Əmirxanlı Ayxan Eynulla Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1256 Nuriyev Elməddin Ələddin Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1257 Həsənov İsmayıl Asif Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1258 Tağıyev Camal Cabar Süzücü-tökücü Seçildi  
1259 hüseynov adəm elxan Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
1260 Rəhmanov Rəhman Ağamirzə Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1261 Ramazanov Rövşən Şərafədin Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçildi  
1262 Heydərov Ələkbər Məmmədrza Qablaşdırma üzrə operator Baxılır  
1263 Zeynalov Yavər Əli Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
1264 Bünyadov Ruslan Qalib Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçildi  
1265 Zəkiyev Zəki Abimuslum Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçildi  
1266 Verdiyev Tanrıverdi Rafiq Qablaşdırma üzrə operator Seçildi  
1267 Əsgərli Allahverdi Əfsər Nasos qurğusu maşinisti Seçildi  
1268 Məmmədova Sevda Əliağa Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1269 Məmmədov Ramil Balaqardaş Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1270 İbrahimov Samir Rafiq Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1271 Cabbarov Məhəmməd Nəbi Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1272 Babayev Elvin Nizam Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1273 Mekrailov Aslan Teyyub Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1274 İsrafilov İlqar Vüqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1275 Qasımov Ramil Nəriman Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1276 Cəfərov Rövşən Füzuli Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1277 Alışanov Adil Eyvaz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1278 Əhmədov Məzahir Mais Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1279 Əliyev Pərviz Elman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1280 Xudiyev Fərid Ataxan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1281 Əsgərov Vüqar Səməd Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1282 Zeynalov Nihad Oruc Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1283 İbişov Orxan Nurəddin Qablaşdırma üzrə operator Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1284 Rüstəmov Tural Aydın Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1285 Mirzəliyev Sabit Ağaxan Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1286 Bayramov Natiq Namik Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1287 Abdurəhmanov Sənani Rövşən Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1288 İmsnov Royal Ramin Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1289 Vəlizadə İsgəndər İmamverdi Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1290 Vəliyev Elnur Telman Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1291 Məmmədova Zəri Əhliman Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1292 Məmmədov Cavid Mirzəqulu Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1293 Əhmədzadə Sərraf Zöhrab Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1294 Əzizli Sabir Qadir Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1295 Vəlizadə Hüseynalı Valeh Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1296 Muradov Xəyal Novruz Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1297 Novruzəliyeva Təranə Yaqub Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1298 Quliyev Xəyal Sulfan Gəncə rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1299 Məmmədova Səbinə Rəhman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1300 Behbudov Abbas Elamin Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1301 Qurbanov Əhədbala Rövşən Qablaşdırma üzrə operator Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1302 Abdullayeva Nabat Əjdər Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1303 Xanməmmədov Elton Cəlal Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1304 Əhmədli Şamis Veys Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1305 Əsgərov Zamin Əlizadə Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1306 Məmmədov Qulam Rasim Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1307 Ağamalıyev Şamil Hakim Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1308 Zeynalov Əziz Səttar Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1309 Həsənzadə Məmməd Misir Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1310 Ələkbərov Məqsəd Əliqulu Gəncə rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Qeydiyyat ünvanı şərtlərə uyğun deyil
1311 Gülüyev Ixtiyar Bəxtiyar Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1312 Mürsəlova Nərmin Polad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1313 Museyibov Emin Bahadur Nasos qurğusu maşinisti Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1314 Hüseynova Mənsurə Yasin Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1315 Məmmədli Elnur Məzahir Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1316 Süleymanov Cavid Asif Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1317 Ağayev Nicat Mirhəsən Süzücü-tökücü Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1318 Aliyev Seymur Feyruz Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1319 Əfəndiyev Orxan Mübariz Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1320 Rəsulov Sarxan Iltiqam Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1321 Babayev Elmir Vəkil Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1322 Ağayev Bəhlul Bəybala Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1323 Cəfərov Kərimxan Oqtay Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1324 Əliyev Cavid Əfqan Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1325 Şəfiyev Ramil Elşad Lənkəran rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1326 Həsənli Qorxmaz Əlyar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1327 Yusifli Aslan Fazil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1328 Səmədli Müşfiq Arzu Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1329 Malıyev Samir Damad Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1330 Abuzərov Xosrov Məhərrəm Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1331 Vəliyev Rüfət Xasay Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1332 Nəsirov İlqar Bəhlul Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1333 Cəfərli Cavidan Şəmil Lənkəran rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1334 Şahbazov Rüfət Eldar Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1335 Hüseynli Yusif Rafiq Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1336 Bağırzadə Asiman İltifat Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1337 Səfərov Ramin Famil Şamaxı rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1338 Hacıyev Daşqın Fikrət Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1339 Nağıyev Rasim Rüstəm Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1340 Əliyeva Ülkər Qabil Qablaşdırma üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1341 Məmmədov Elmir Elçin Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1342 Rəhimova Zümrüd Söhrab Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1343 Cəlilova Şəhla Oktay Qablaşdırma üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1344 Əliyev Vüqar Şahin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1345 Isgəndərli Qoşqar Qazax Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1346 İsmayılov Anar İsmixan Izolyasiyaçı-örtükçü Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1347 Məmmədov Tural Mafər Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1348 Hüseynov Rüstam Nəbi Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1349 Məmişova Fidan İlham Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1350 Cabarov Pərvin Məzahir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1351 Kərimov Müslüm İlham Oğuz rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Qeydiyyat ünvanı şərtlərə uyğun deyil
1352 İsgəndərli Turqay Talıb Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1353 Abdullayev Təbriz Nazim Izolyasiyaçı-örtükçü Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1354 Qədimaliyev Elxan Əziz Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1355 Abbasov Tural Şahbaz Takelajçı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1356 Əliyeva Könül Rasim Qablaşdırma üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1357 Məmmədova Fərqanə Səməndər Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1358 Mahmudlu Fərəc Rəfail Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1359 Abdullayev Kamil Yaşar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1360 Hüseynov Real Həsrətqulu Qablaşdırma üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1361 Lalayev Vahid Vahid Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1362 Bayramov Elvin Sərdar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1363 Əsədov Nurlan Əsəd Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1364 Məmmədov Taleh Valeh Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1365 Xurşudov Ramil Mirmusa Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1366 Aslanov Qismət Heybət Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Qeydiyyat ünvanı şərtlərə uyğun deyil
1367 Dadaşov Anar Rasim Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Qeydiyyat ünvanı şərtlərə uyğun deyil
1368 Vəliyev Elşad İslam Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1369 Gülməmmədov Şahmar Ayaz Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1370 Əhmədzadə İsmayıl Rafail Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1371 Nəzərov Nurlan XXX Bakı şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1372 Qurbanzadə Nuru Rüfət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1373 Axundova Tamilla Mahir Nasos qurğusu maşinisti Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1374 Abizadə Turan Gündüz Sumqayıt şəhəri üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Qeydiyyat ünvanı şərtlərə uyğun deyil
1375 Qarayev Əlibəy Gülbəy Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1376 Məmmədova Mehi Yaşar Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1377 Yusifov Abbas Səfər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1378 Əzizov Həbib İdris Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1379 Orucova Fatimə Qalib Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1380 Mustafayev Elçin İlham Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1381 İsgəndərov Calal Ağasən Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1382 Əmirov Tale Ceyhun Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1383 Cəbiyev Ceyhun Xanlar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1384 Lətifli Musa Elman Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1385 Qurbanzadə Kamal Rüfət Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1386 Əzizov Elmir Lətif Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1387 Əsədov Elvin Telman Neftçala rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1388 Abakarova Billur Vaqif Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1389 Abdulbəyli Qüdrət Samif Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1390 Ağalarov Elhemdin Raməddin Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1391 İmanlı Rəhim Ələsgər Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1392 Seyidov Əmrah Bəhmən Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1393 Abbasov Elnur Hidayet Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1394 Pəncəliyev Rusif Malik Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1395 Kərimov Ramiz Akifoviç Nasos qurğusu maşinisti Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1396 Mirzəcani Elvin Vəli Təmirçi çilingər (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1397 Mahmudzadə İlahə Tahir Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1398 Nəsibli Eldəniz Nizami Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1399 Mustafazadə Samir Habil Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1400 Oruclu Tağı Vahid Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1401 İslamov İlqar Nazim Qablaşdırma üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1402 Kərimova Günay Səlahəddin Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1403 Piriyev Adəm Vüqar Izolyasiyaçı-örtükçü Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1404 Babayev Eyvaz Aslan Texnoloji qurğuların operatoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1405 Hacıyeva Ilhamə İlham Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1406 Ağalı Cəmil Rəşid Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1407 Bağırov Azər Vəzirağa Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1408 Müslümov Gülsevər Mənsim Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1409 Şıxəmmədov Elgün Əmirağa Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1410 Rəsulov Yusif Ülfət Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1411 ismayılov Nurlan Bahəddin Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1412 Səmədov Fuad Qabil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1413 Əlifxanov Anar Məmmədağa Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1414 Neymətov Arzu Əlhəm Qazax rayonu üzrə Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1415 Alməmmədov Bəylər Allahverdi Tornaçı, frezerçi (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1416 Əsgərov Orxan Telman Aparatçı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1417 Bayramov Zülfüqar Nəsimi Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1418 Fərəcova Günay Fizuli Kimyəvi analiz laborantı Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1419 Qocayev Kənan Adil Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1420 Xudulu Kənan Bəhram Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1421 Məmmədova Səbinə Zülfiqar Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1422 Əhmədov Kamran Kaməndar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər (Bakı) Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1423 Böyükkişiyev Rüfan Əkbər Nasos qurğusu maşinisti Seçilmədi Təhsili şərtlərə uyğun deyil
1424 Ismayilov Sebuhi Zaur Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1425 Əliyev Ayxan Azər Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1426 Kişiyev Elmar Elman Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur
1427 Tarverdiyev Qubat Baba Nasos qurğusu maşinisti Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1428 Abidov Natiq Şirxan Elektrik qaz qaynaqçısı (Yalnız kişilər) Seçilmədi Təvəllüdü uyğun deyil
1429 Kərimov İlkin Seymur Neft və qaz hasilatı üzrə operator Seçilmədi Hərbi bileti yoxdur