Namizədlər

Yenilənmə tarixi: 03.09.2019-cu il saat 11:51

S/s S.A.A. İxtisas
1 Mövlamov Şəmsi Hikmət Aparatçı 
2 İskəndərov Mübariz İzzət Aparatçı 
3 Qəhrəmanov Vüsal Arif Aparatçı 
4 Şəmilli Fuad Nəbi Aparatçı 
5 Süleymanov Murad Qazı Aparatçı 
6 Mahmudov Əfqan Şəfi Aparatçı 
7 Muradov Cavid Canəhməd Aparatçı 
8 Yaqubov Əli Əbülfəz Aparatçı 
9 Məmmədov İsmayıl İlqar Aparatçı 
10 Sərxanov Eltun Yadigar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
11 Babayev Nadim Vidadi Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
12 Rəsulzadə İsrail Ümid Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
13 Babayev Ceyhun Vidadi Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
14 Bağıyev Şükran Yanvar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
15 Məmmədli Nizami Rza Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
16 Qəribli Amin Camal Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
17 Piriyev Röyal Xanlar Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
18 Quliyev Taleh Əli Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
19 Qədirov Sakit Seymur Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
20 Qasımov Fahat Hacı Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
21 Qarayev Şamxal Daşqın Əl ilə qaynaqda elektrik qaynaqçısı 
22 Cəfərov Əli İltifat Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
23 Muradov Bəybələd Fərman Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
24 Məmmədov Əsgər Fəxrəddin Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
25 Hüseynli Vurğun Səbuhi Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
26 Vəliyev Sənan Lətif Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
27 Məmmədov Səid Sərdar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
28 Abasov Eldar Habil Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
29 Nağızadə Araz Hikmət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
30 Seyidov Kənan Vüqar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
31 Ağabalayev Aydın İbrahim Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
32 Beybutov Firudin Zərbəli Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
33 Mirzəyev Əlizamin Xanlar Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
34 Hacağayev Ötkəm Rəşid Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
35 Nüsrətli Xəzər Cahangir Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
36 Qurbanov Binnət Məmməd Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
37 Rəsulov Anar Əfqan Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
38 Əliməmmədli Elvin Nemət Elektrik avadanlıqlarının təmiri və xidməti üzrə elektrik montyoru 
39 Dəmirzadə Rahib Neman Elektrik qaz qaynaqçısı 
40 Muxtarov Seyfulla Eynulla Elektrik qaz qaynaqçısı 
41 Qocalızadə Elməddin Aydın Elektrik qaz qaynaqçısı 
42 İbrahimov Anar Qardaşalı Elektrik qaz qaynaqçısı 
43 Qoçalızadə Elvin Aydın Elektrik qaz qaynaqçısı 
44 Abdullayev Abdulla Sənan Elektrik qaz qaynaqçısı 
45 Xaqaniyev Muradxan Nəsimi Elektrik qaz qaynaqçısı 
46 Ədilov Gülbaba Sərdar Elektrik qaz qaynaqçısı 
47 Məmmədov Mansur Müşviq Elektrik qaz qaynaqçısı 
48 Soltanov Dilqəm Ədalət Elektrik qaz qaynaqçısı 
49 Ağaməliyev Kənan Zabil Elektrik qaz qaynaqçısı 
50 Qalib Rəşad Cəfərov Elektrik qaz qaynaqçısı 
51 İsgəndərov Mayis Töhrad Elektrik qaz qaynaqçısı 
52 Kərimli Eldar Fərman Elektrik qaz qaynaqçısı 
53 Məmmədov Nurlan Nizam Elektrik qaz qaynaqçısı 
54 Abdullayev Əlizadə Ramiz Elektrik qaz qaynaqçısı 
55 Əhmədov Elvin Elçin Elektrik qaz qaynaqçısı 
56 Talıbov Elvin Adil Elektrik qaz qaynaqçısı 
57 Rəhimov Şəhriyar Bəxtiyar Elektrik qaz qaynaqçısı 
58 Süleymanov Coşqun Babagözəl Elektrik qaz qaynaqçısı 
59 Qəhrəmanlı Səkinə Rafiq Izolyasiyaçı-örtükçü
60 Nəbiyev Emil Maratoviç Izolyasiyaçı-örtükçü
61 Məhərrəmov Elvin Eldar Izolyasiyaçı-örtükçü
62 Bayramova Fidan Kamran Izolyasiyaçı-örtükçü
63 Məmmədov İlkin Möhbəddin Izolyasiyaçı-örtükçü
64 Dadaşova Fərizə Baladadaş Izolyasiyaçı-örtükçü
65 Əsədov Etibar Əsgər İzolyasiyaçı-örtükçü
66 İsmayılov Araz Qafur İzolyasiyaçı-örtükçü
67 Səfərov Akif Rovsen İzolyasiyaçı-örtükçü
68 Şmalkov Atamurad Borisoviç İzolyasiyaçı-örtükçü
69 Cəfərzade Taleh Ramiz İzolyasiyaçı-örtükçü
70 Abdullayev Anar Cümşüd İzolyasiyaçı-örtükçü
71 Həsənova Kamalə Seyfəl Kimyəvi analiz laborantı
72 Məmişova Fatimə Hafiz Kimyəvi analiz laborantı
73 Məmmədhəsənova Lalə Bəhram Kimyəvi analiz laborantı
74 Şirinova Esmira İlqar Kimyəvi analiz laborantı
75 Şirinova İlahə Xasay Kimyəvi analiz laborantı
76 Məmmədova Aynurə Ədalət Kimyəvi analiz laborantı
77 Allahverdiyeva Nuriyyə Hafiz Kimyəvi analiz laborantı
78 Əliyeva Rəqsanə İman Kimyəvi analiz laborantı
79 Hüseynova Günel Ağalar Kimyəvi analiz laborantı
80 Mikayılzadə Şəbnəm Yaşar Kimyəvi analiz laborantı
81 Abdullayeva Lale Ziyəddin Kimyəvi analiz laborantı
82 Əzizova Samirə Əziz Kimyəvi analiz laborantı
83 Nadirov İbrət Hafiz Nasos qurğusu maşinisti
84 Quliyev Məmmədbağır Faiq Nasos qurğusu maşinisti
85 Misirxanov Samir Mahir Nasos qurğusu maşinisti
86 Əsgərli Allahverdi Əfsər Nasos qurğusu maşinisti
87 Hüseynov Cəbrayıl Rəfail Nasos qurğusu maşinisti
88 Kərimov Azər Elşən Nasos qurğusu maşinisti
89 Kiçibəyova Arzu Soltanhəmid Nasos qurğusu maşinisti
90 Əsgərov Sənan Telman Nasos qurğusu maşinisti
91 Abdullayeva Əfsanə Eldar Nasos qurğusu maşinisti
92 Abasov Ceyhun Ramiz Nasos qurğusu maşinisti
93 Novruzov Şahin İbrahim Nasos qurğusu maşinisti
94 Heydərli Ağalar Qalib Nasos qurğusu maşinisti
95 İsaqov Ramin Əfqan Neft və qaz hasilatı üzrə operator
96 Abasov Cavid Zaman Neft və qaz hasilatı üzrə operator
97 Sarıyev Vüsal Ağamoğlan Neft və qaz hasilatı üzrə operator
98 Fətəliyev İmran İsmayıl Neft və qaz hasilatı üzrə operator
99 Qarayev Nahid Əzizxan Neft və qaz hasilatı üzrə operator
100 Xalisli Ümüdvar Habil Neft və qaz hasilatı üzrə operator
101 Mirzəyev Tale Telman Neft və qaz hasilatı üzrə operator
102 Əkbərov Vüsal Arif Neft və qaz hasilatı üzrə operator
103 Həsənli Elmar Nüsrət Neft və qaz hasilatı üzrə operator
104 Qubadov İsrail Mahir Neft və qaz hasilatı üzrə operator
105 Məmmədov Tamerlan Əhliman Neft və qaz hasilatı üzrə operator
106 Nəsibov Mədəd Həmid Neft və qaz hasilatı üzrə operator
107 Kuliyev Yurik Firuddin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
108 Şamilov Əli Namiq Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
109 Şükürov Şükür Əsəd Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
110 Qarayev Fəxrəddin Niyazi Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
111 Həsənov Amil Aydin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
112 Mustafazadə Buludxan Əflatun Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
113 Nəmədov Qardaşxan Balaşah Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
114 Bağırov Hüseyn Camaləddin Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
115 imamquliyev ilham islam Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
116 Əsədov Sərxan Əbdulzadə Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
117 Cəfərov Əmir Rövşən Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
118 Qarayev Elməddin Niyazi Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
119 Nəzirov Pirməmməd Vaqif Neft və qaz quyularının qazılması üzrə qazmaçı köməkçisi 
120 Rəhimli Vüsal Yasir Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
121 Qubadov Emil Qeybulla Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
122 Sadizadə Rəşad Tahir Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
123 Zeynallı Fikrət Aydın Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
124 Məmmədov Elşən Elxan Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
125 Musayev Asif İkram Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
126 Şərəfova Xatirə Əlifran Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
127 Zeynalov Allahverdi Məhəbbət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
128 Mürsəlova Aygül Vaqif Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
129 Musayev Telman Teymur Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
130 Məlikov Şamil Hikmət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
131 Həsənov Elçin Rufulla Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
132 Tağızadə Nemət Ədalət Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
133 Əliyev Tural Şahlar Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
134 Kərimov Yusif Nazir Nəzarət ölçü cihazları və avtomatika üzrə çilingər
135 Babayev Səxavət Ağababa Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
136 Ərşadlı Orucəli Əşrəf Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
137 Məmmədov Vahid Vidadi Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
138 Quliyev Oruc Rəhim Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
139 Əsədli Əbülfəz Əli Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
140 Əkbərov Sərxan Vəlişan Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
141 Cəlalzadə Cəlal Cavad Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
142 Vəliyev Elməddin İdris Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
143 Haqverdiyev Mirseyid Səfər Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
144 Mehdiyev Coşqun İlqar Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
145 Məhərrəmov Səbuhi Bilal Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
146 Novruzov Elmin Elçin Polad və dəmir-beton konstruksiyaların quraşdırılması üzrə quraşdırıcı 
147 Mirəliyev Anar İman Qablaşdırma uzrə operator
148 Muradov Mirhəsən Mirhadı Qablaşdırma uzrə operator
149 Xəlilli Muxtar Salman Qablaşdırma uzrə operator
150 Bayramlı Pərvin Ariz Qablaşdırma uzrə operator
151 Hüseynov Elçin Məhəmməd Qablaşdırma uzrə operator
152 Şirinova Nərmin Hilal Qablaşdırma uzrə operator
153 hüseynzadə şıxəli kamran Qablaşdırma üzrə operator
154 Qarayeva Nuranə Məlik Qablaşdırma üzrə operator
155 Həsənzadə Həsən Cənnət Qablaşdırma üzrə operator
156 Məmmədov İlkin Şahin Qablaşdırma üzrə operator
157 Mirzəyev Əlisafa Qardaşağa Qablaşdırma üzrə operator
158 Quliyeva Şəkər Xudaverdi Qablaşdırma üzrə operator
159 Rəhimov Reşad Şirzad Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
160 Əliyev Samiq Valeh Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
161 İsmayılov Alim İlman Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
162 Tahirzadə Asif Amil Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
163 Dəmirov Sərxan Natiq Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
164 Cəlilov Mərahim Teyyub Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
165 Hüseynov Xəzər Nəsrəddin Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
166 Qasımzadə Mirədalat Mirəhməd Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
167 Eyyubov Fərid Şakir Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
168 Şahverdizadə Aydan Elşən Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
169 Əsədli Niyazi Rövşən Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
170 Əsədullayev Ziya Ədalət Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
171 Zamanov Rabil Ibrahim Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
172 Məhərrəmov Taleh Aydın Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
173 Bəxtiyarlı İxtiyar Ehtibar Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
174 Mərdanov Rövşən Fəxrəddin Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
175 Muradlı Əbubəkir Yunus Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
176 Xəlilov Məftun Rahib Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
177 Qasımova Həcər Əsəd Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
178 Yusifzadə Emin Hikmət Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
179 İsmayılov Samir Vüqar Qaz avadanlıqlarının istismarı və təmiri üzrə çilingər
180 Əhmədov Əhəd Əhməd Qazla kəsən
181 Sarixanov Ülvi Tərxan Qazla kəsən
182 Mehdiyev Vüsal Sayəddin Qazla kəsən
183 Baxışov Hacı Ağafərhad Qazla kəsən
184 Qasımov İsmayıl Nahid Qazla kəsən
185 Kəlbəliyev Ceyhun Mübariz Qazla kəsən
186 Kərimov Elxan Elçin Qazla kəsən
187 Ələkbərov Xalid Oruc Qazla kəsən 
188 Vəliyev Fəqan Kamandar Qazla kəsən 
189 Sultanmuradov Andrey Mubariz Qazla kəsən 
190 Göyüşzadə Mustafa Akif Qazla kəsən 
191 Şirəlizadə Ramin Mətləb Qazla kəsən 
192 Xəlilova Şəms Bulud Süzücü-tökücü
193 Hüseynova Leyla Bəxtiyar Süzücü-tökücü
194 İbrahimov Vüsal Fərman Süzücü-tökücü
195 Qasimova Səma İzzət Süzücü-tökücü
196 Əsgərzadə Elmir Elçin Süzücü-tökücü
197 Qasımov Ramil Nəriman Süzücü-tökücü
198 Novruzov Nəcəf Cəbrayıl Süzücü-tökücü
199 Tağıyev Camal Cabar Süzücü-tökücü
200 Hacıxanova İlahə Cavad Süzücü-tökücü
201 Hüseynova Əfsanə Hicran Süzücü-tökücü
202 Mərdanov Əli Seyidbaba Süzücü-tökücü
203 Alışova Hədiyyə Fətulla Süzücü-tökücü
204 Soltanov Adəm Zülfü Takelajçı 
205 Həsənli Fariz Mübariz Takelajçı 
206 Həsənov Əfqan Oktay Takelajçı 
207 Əhmədov Murad Osman Takelajçı 
208 Fərzullazadə Elməddin Niyaməddin Takelajçı 
209 Rəhimov Misir Rəfail Takelajçı 
210 Cabbarov Rüstəm Vahid Takelajçı 
211 Hüseynov Abdullah Adil Takelajçı 
212 Mehdiyev Rövşən Gülabbas Takelajçı 
213 Əliyev Sərvan Qafar Takelajçı 
214 Məmmədov İsrafil Şamil Takelajçı 
215 Qədirli Fərrux Əhliman Takelajçı 
216 Hüseynzadə İslam Ədil Takelajçı 
217 Mehdiyev Mehrac Mehdi Takelajçı 
218 Abdullayev Ağaqulu Aqil Takelajçı 
219 Məmmədov Tural Zeynal Takelajçı 
220 Nuriyev Elməddin Ələddin Takelajçı 
221 Süleymanov Ağasif Cavad Takelajçı 
222 Məmmədov Məmməd Nadir Takelajçı 
223 Həmzəyev Nemət Qahir Təmirçi çilingər 
224 Mədətov Zabit Mübariz Təmirçi çilingər 
225 Abdullayev Mübariz Fikrət Təmirçi çilingər 
226 Aydəmirov Murad Zeynəddin Təmirçi çilingər 
227 Soltanov Mirəli Mirdamət Təmirçi çilingər 
228 Ağarzayev Rəşid Rövşən Təmirçi çilingər 
229 Bədirov Tural Rasim Təmirçi çilingər 
230 Məhərrəmov Nurlan Nurəddin Təmirçi çilingər 
231 Əliyev Oruc Musa Təmirçi çilingər 
232 Zülfüqarov Nicat Rahib Təmirçi çilingər 
233 İsayev vüsal Tahir Təmirçi çilingər 
234 Əsgərov Mehdi Vüqar Təmirçi çilingər 
235 Həzizadə Vüqar Şəmsəddin Təmirçi çilingər 
236 Mirzəyev Pünhan Marif Texnoloji qurğuların operatoru 
237 Qəfərov Müşfiq Namiq Texnoloji qurğuların operatoru 
238 Ağacanov Tahir Mirzəcan Texnoloji qurğuların operatoru 
239 Abdullayev Elşən İbadət Texnoloji qurğuların operatoru 
240 Mirzəbəyov Rəşid Kamaləddin Texnoloji qurğuların operatoru 
241 Nadirli Orxan Azad Texnoloji qurğuların operatoru 
242 Qəfərov Rəhim Rafiq Texnoloji qurğuların operatoru 
243 Əliyev Nemet Mehman Texnoloji qurğuların operatoru 
244 Piriyev Məqrur Mənsur Texnoloji qurğuların operatoru 
245 Babayev Murad Akif Texnoloji qurğuların operatoru 
246 Kərimli Azad Afiq Texnoloji qurğuların operatoru 
247 Şirinov Mahir Tahir Texnoloji qurğuların operatoru 
248 Babakişiyev Namik Oktay Texnoloji qurğuların operatoru 
249 Məmmədov Kamran Qurban Texnoloji qurğuların operatoru 
250 Hüseynov Elsevər Məhəmməd Texnoloji qurğuların operatoru 
251 Ismayilov Fariz Asif Texnoloji qurğuların operatoru 
252 Nadirli Sərxan Namiq Texnoloji qurğuların operatoru 
253 Zeynallı Mirzə Hikmət Texnoloji qurğuların operatoru 
254 Əhədov Mirheyder Mahir Texnoloji qurğuların operatoru 
255 Dadaşev Samir Tofiq Texnoloji qurğuların operatoru 
256 Əsədov Elçin Əzim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
257 Kərimov İsmət Maqsud Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
258 Həsənzadə Firdovsi Rahim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
259 Məhəmmədov Ceyhun Həsən Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
260 Veysəlov Yusif Siftəxan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
261 Dabaxov Sənan Məhəmməd Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
262 Atluxanov Rauf Qasim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
263 Quliyev Pərviz Bədəl Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
264 Cəfərli Rəhim Əlövsət Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
265 Əlizadə Ələsgər Ədalət Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
266 Güllərov Şahvələd Nizami Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
267 Zairov Vusal Abdulla Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
268 Abasov Elsevər Telman Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
269 Ağabəyov Sədulla Bədirxan Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
270 Aslanov Murad Şahinoviç Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
271 Rəsulov Valerik Slavikoviç Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
272 Bəbirov Vüsal Zahid Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
273 Sailov Amil Tofiq Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
274 Zamanov Orxan Fərahim Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
275 Qənbərov Kamran Zöhrab Texnoloji qurğuların təmiri üzrə çilingər 
276 Qaibov İsmət Ramiz Tornaçı, frezerçi
277 Pənahlı Sadiq Sənan Tornaçı, frezerçi
278 Hüseynzadə Kamran Vüqar Tornaçı, frezerçi
279 İbrahimov Toğrul Surxay Tornaçı, frezerçi
280 Məmmədov Rüfət Əliseyn Tornaçı, frezerçi
281 Əliyev Elməddin Etibar Tornaçı, frezerçi
282 Məmmədov Səyyar Əlvan Tornaçı, frezerçi
283 Canatov Əlibala Mehdi Tornaçı, frezerçi
284 Həsənov Kənan Mükafat Tornaçı, frezerçi
285 Müslümov Nofel Qəzənfər Tornaçı, frezerçi
286 Məhərrəmov Səməndər Tehran Tornaçı, frezerçi
287 Kərimov Süleyman Sair Tornaçı, frezerçi