Ana səhifə > Yay təcrübəsi >> Təcrübəçilər

DİQQƏT! 01.08.2017-15.09.2017-ci il tarixləri üzrə təcrübəçi seçilənlər 1 avqust tarixində aşağıda qeyd olunan sənədlər ilə təcrübə keçəcəkləri müəssisələrə (idarələrə) müraciət etməlidirlər:
  1. Şəxsiyyət vəsiqəsi;
  2. Rəsmi transkript (proqrama müraciət zamanı təqdim olunan);
  3. Əmək kitabçası (əgər varsa).
QEYD:

- Təcrübə yerlərinə yuxarıda göstərilən tarixlərdən tez və ya gec müraciət etmək olmaz;
- Təcrübə yerlərinin dəyişdirilməsi imkan xaricindədir;
- Təcrübə keçiriləcək müəssisələrin ünvanları burada yerləşdirilmişdir.

S/s Soyadı, adı, atasının adı ATM-in
adı
İxtisas qrupu Təcrübə keçəcəyi
müəssisə
1 Abbaslı Aydan Furudin q. ADNSU Kimya texnologiya Azərkimya İB
2 Abbaslı Nurlan Natiq o. ADNSU QNM Azneft İB
3 Adıgözəlova Teyyubə Məcid q. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Geofizika və Geologiya İdarəsi
4 Ağacanov Fikrət Telman o. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Azneft İB
5 Ağayeva Gülay Firdovsi q. ADNSU Ekologiya Ekologiya İdarəsi
6 Allahverənov Novruz İbadət o. ADNSU QNM Azneft İB
7 Aslanlı Ülvi Lətif o. AzMİU Tikinti NQETLİ
8 Babayev Aqşin Qabil o. Xəzər Un. QNM Azneft İB
9 Babayev Alim Surxay o. ADNSU QNM Azneft İB
10 Babayeva Vüsalə Cahid q. BDU İKT İTRİ
11 Bağırov Elşən Oruc o. AMEA İKT İTRİ
12 Baxışov Əliabbas Natiq o. ADNSU Mexanika Azneft İB
13 Baxışova Aidə Vüqar q. ADNSU NÖC və Avtomatika Azneft İB
14 Balamedov Zeybullah Qurban o. ADNSU Mexanika Azneft İB
15 Bəkirova Ülkər Fuad q. MAA İKT İTRİ
16 Bəşirli Elgün Məlik o. AzMİU Tikinti NQETLİ
17 Bilalov Zaur Ayaz o. ADNSU NÖC və Avtomatika Azneft İB
18 Cahangirov Elmar Xanhüseyn o. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Azneft İB
19 Cavadov Fərid Cavad o. AzTU NÖC və Avtomatika Qaz Emalı Zavodu
20 Cəbrayılova Arzu Mahir q. BMU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
21 Cəbrayılzadə Pərviz Əlyar o. ADNSU NÖC və Avtomatika Azneft İB
22 Cəfərquluzadə Coşqun Natiq o. ADNSU QNM NQETLİ
23 Cəfərov Orxan Ramazan o. ADNSU Energetika Azneft İB
24 Dadaşov Elçin Qəzənfər o. ADNSU QNM Azneft İB
25 Eminli Vüsalə İsmayıl q. ADNSU Ekologiya Ekologiya İdarəsi
26 Eyvazlı Nigar Mürsəl q. BDU İKT İTRİ
27 Əhmədzadə Fərid Natiq o. ADNSU QNM NQETLİ
28 Ələmdari Mikayıl Siyavuş o. ADNSU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
29 Əlicanov Qasım Əlican o. ADNSU QNM NQETLİ
30 Əlimov Ramazan Nəbiyeviç ADNSU NÖC və Avtomatika NQETLİ
31 Əliyev Emin İlqar o. ADNSU QNM Azneft İB
32 Əliyev Əli Qabil o. ADNSU QNM Azneft İB
33 Əliyev Mirəziz Qəşəm o. ADNSU Energetika NQETLİ
34 Əliyeva Aytən Əmiraslan q. ADNSU NÖC və Avtomatika H. Əliyev adına NEZ
35 Əliyeva Mehriban Azər q. SDU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
36 Əmirxanlı Cabir Gülağa o. AMEA İKT İTRİ
37 Əsədov Elşad Əzizxan o. ADNSU Energetika Azneft İB
38 Əsədova Leyla Vüqar q. ADNSU Energetika NQETLİ
39 Əsgərli Cavid Valeh o. ADNSU QNM NQETLİ
40 Əsgərova Nəzrin Mətləb q. ADNSU NÖC və Avtomatika NQETLİ
41 Əvəzli Əvəz Şahin o. ADNSU QNM Azneft İB
42 Feyzili Firqət İlham o. ADNSU Mexanika Azneft İB
43 Fərzəlibəyli Toğrul Adil o. ADNSU QNM NQETLİ
44 Fərzəliyev Əlizadə Ərəstun o. ADNSU QNM Azneft İB
45 Hacılı Samir Məmmədxan o. BMU Mexanika NQETLİ
46 Hacızadə Süleyman Gündüz o. ADNSU QNM NQETLİ
47 Haqverdiyeva Gülşən Xudaverdi q. BMU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
48 Həmidzadə Əsəd Xanlar o. ADNSU Mexanika Azneft İB
49 Həsənov Rais Abbasəli o. ADNSU QNM NQETLİ
50 Həsənova Gülyar Səməd q. ADNSU Ekologiya Ekologiya İdarəsi
51 Həsənzadə Rasim Rafael o. ADNSU QNM Azneft İB
52 Həşimli Nicat Cahil o. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Azneft İB
53 Hüseynli Saleh Akif o. ADNSU İKT İTRİ
54 Hüseynov Elvin Ədil o. BMU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
55 Hüseynov Hüseyn Nazimhikmət o. ADNSU QNM Azneft İB
56 Hüseynov Müseyib Səhrab o. ADNSU QNM Azneft İB
57 Hüseynov Vurğun İslam o. ADNSU Energetika NQETLİ
58 Xankişiyev Musa Kamran o. ADNSU Ekologiya Ekologiya İdarəsi
59 XXX Tural Bəxtiyar o. ADNSU Mexanika Azneft İB
60 İbrahimova Gülbəniz Vahid q. BDU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
61 İmanov Cavidan Yadigar o. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Geofizika və Geologiya İdarəsi
62 İmanov Əlikram Xamis o. ADNSU İKT İTRİ
63 İsgəndərli Leyla Teyyub q. BMU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
64 İskəndərov Nəbi Şahmərdan o. ADNSU NÖC və Avtomatika NQETLİ
65 İsmayılov Tural Canbulat o. ADNSU QNM Azneft İB
66 İsmayılova Aynurə Fəxrəddin q. ADNSU Ekologiya Ekologiya İdarəsi
67 İsmayılova Günel Faiq q. ADNSU QNM NQETLİ
68 İsmayılzadə Kamal Həsən o. ADNSU QNM Azneft İB
69 İsrafilli Şəhriyar Elxan o. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Geofizika və Geologiya İdarəsi
70 Kazımlı Mirəşrəf Samir o. BMU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
71 Kərimli Aysel Adil q. ADNSU NÖC və Avtomatika H. Əliyev adına NEZ
72 Kərimli Nurlan İlqar o. ADNSU İKT İTRİ
73 Kərimov Vüsal Abuzər o. AMEA Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
74 Qasımova Əsmər Elşad q. ADNSU NÖC və Avtomatika NQETLİ
75 Qəribov Şahlar Azad o. ADNSU QNM NQETLİ
76 Quliyeva Sona Həsənəli q. MAA Ekologiya Ekologiya İdarəsi
77 Quluzadə Əlizamin İlqar o. ADNSU QNM Azneft İB
78 Quluzadə Fərhad İsmayıl o. ADNSU Energetika Azneft İB
79 Qurbanov Elşən İntiqam o. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Azneft İB
80 Qurbanov Samir Elcan o. ADNSU Energetika NQETLİ
81 Qüdrətli Ülfət Eldar q. AzDİA İqtisadiyyat Azneft İB
82 Mansurov Elnur Məmmədhüseyn o. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Geofizika və Geologiya İdarəsi
83 Mansurova Şəlalə Fürqət q. AMEA İKT İTRİ
84 Mansurzade Mamed Qadir o. BMU İqtisadiyyat Azneft İB
85 Məcidov Əlirza Məcid o. ADNSU NÖC və Avtomatika NQETLİ
86 Məlikova Leyla Samir q. ADNSU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
87 Məmmədbəyov Zeynal Əzim o. ADNSU QNM Azneft İB
88 Məmmədli Aytən Əhməd q. BMU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
89 Məmmədli Maya Mənsur q. ADNSU QNM Azneft İB
90 Məmmədli Mövlud Əfsər o. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Azneft İB
91 Məmmədli Nərmin Zahid q. AzDİA İKT İTRİ
92 Məmmədli Səid Vasif o. ADNSU QNM Azneft İB
93 Məmmədli Şəhriyar Arif o. AzMİU Tikinti NQETLİ
94 Məmmədova Gövhər Rasim q. ADNSU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
95 Məmmədova Günel Fərhad q. ADNSU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
96 Mikayılov Röyal Elman o. ADNSU QNM Azneft İB
97 Mirağazadə Mirmövsüm Mirəslan o. BMU Mexanika Azneft İB
98 Muradov Qalib Ramiz o. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Geofizika və Geologiya İdarəsi
99 Musayev Cəmil Rasim o. ADNSU Mexanika Azneft İB
100 Nağıyeva Nübar Bəhram q. AzDİA İqtisadiyyat Azneft İB
101 Nağızadə Anar Rasim o. ADNSU QNM Azneft İB
102 Nağızadə İqbal Sarvan o. ADNSU NÖC və Avtomatika H. Əliyev adına NEZ
103 Nemanlı Ülvi Mahmud o. ADNSU QNM Azneft İB
104 Nəbiyev Xəlil Elman o. AzTU Energetika NQETLİ
105 Nəsibov Təbriz Eldar o. AzTU NÖC və Avtomatika H. Əliyev adına NEZ
106 Nəsirov Aslan Mənsəb o. BMU Mexanika Azneft İB
107 Nəsirov Həmid Cavanşir o. Karabük Un. İqtisadiyyat Azneft İB
108 Nuri Taleh Tacəddin o. BMU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
109 Orucov Alirzə Qurban o. ADNSU QNM Azneft İB
110 Ruhullayeva Sevil Urşan v. BDU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
111 Rzayev Süleyman Vahid o. ADNSU Mexanika Azneft İB
112 Salmanov Cavid Malik o. ADNSU QNM NQETLİ
113 Səfərov Muxtar Namiq o. ADNSU QNM Azneft İB
114 Şabanova Şəlalə İlqar q. ADNSU Geoloji-kəşfiyyat Azneft İB
115 Şahlarlı Mənsur Elxan o. ADNSU QNM NQETLİ
116 Şükürova Zülqadə Aslan q. BMU İKT İTRİ
117 Tağıyev İsmət Elçin o. ADNSU NÖC və Avtomatika Qaz Emalı Zavodu
118 Tapdıqlı Murad Azər o. Xəzər Un. Tikinti NQETLİ
119 Tehranzadə Ozoda XXX q. ADNSU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
120 Vəlişova Günel Nazim q. BMU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
121 Yekibaşova Elgül Şahmərdan q. BMU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ
122 Zeynalova Aynur Hüseyn q. ADNSU Kimya texnologiya H. Əliyev adına NEZ

 



S/s Müəssisə və ya idarə Ünvan
1 Azərikimya İstehsalat Birliyi Az5000, Sumqayıt şəhəri, Səməd Vurğun küçəsi, 86
2 Azneft İstehsalat Birliyi Az0033, Bakı şəhəri, Neftçilər prospekti 73
3 Ekologiya İdarəsi Az1029, Bakı şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, 121
4 Geofizika və geologiya İdarəsi Az1033, Bakı şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, 83a
5 Heydər Əliyev adına Neft Emalı Zavodu Az1060, Bakı şəhəri, Oqtay Vəliyev küçəsi, 1
6 İnformasiya Texnologiyaları və Rabitə İdarəsi Az1029, Bakı şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, 113
7 "Neftqazelmitədqiqatlayihə" İnstitutu Az1012, Bakı şəhəri, Həsən bəy Zərdabi prospekti, 88a
8 Qaz Emalı Zavodu Az1063, Bakı şəhəri, Qaradağ rayonu, Lökbatan qəsəbəsi